Svokra uspí dcérku veľmi rýchlo. Ja ju uspávam dlho

26. dec 2023

Baby je to normalne?? Cez den mala spekuluje nechce spat a ja ked ju uspavam trva to dlho. Pisti primne je placliva aj pri muzovi. Ked pride svokra alebo moja mamuśia malu do par minut preco? Nechapem tomu

anjelicek26
26. dec 2023

Lebo vie,ze svokra ma nejake pistanie hlboko a proste musi spat...Tak spi, lebo ina alternativa nie je.. s maminkou sa keca, vypytuje, riesi, este to a este hento...

babababka
26. dec 2023

Vie,ako na teba.

autor
26. dec 2023

@babababka 😂☹️☹️

autor
26. dec 2023

@babababka
@anjelicek26
@anjelicek26
@anjelicek26 mala
Mala ma ani ne 5 mesicov uz vie vydierat?

ivangeline
26. dec 2023

U nas to je tak...ja a manzel. Vzdy da deti spat rychlejsie. A vzdy najprv svoje vymysli skusaju na mna..

anna_anicka83
26. dec 2023

No, lebo vie, že nemôže vymýšľať. My sme dali malú raz dedkovi, povedali sme o koľkej má spať. Doma len s cumľom, s nami za chrbtom a dedko ju položil do postele, bez cumľa, odišiel a ona zaspala. Druhú sme dali babke, celé noci nás terorizovala, babka pripravená ako sa ide budiť a malá nič, vypila mlieko a spala, zobudila sa iba raz😉

anna_anicka83
26. dec 2023

Moja mala 8 mesiacov. To nie je vydieranie, ale pri mame je také to uisťovanie, kontrola, či si tam, či neodídeš. Ktovie. Ale sú aj detí, čo pri cudzích nezaspia.

beata_k
26. dec 2023

Deti citia aka energia z teba ide. Predpokladam, ze ty uz dopredu vies, ze to bude trvat hodinu. Babka nic take neriesi. Vezme, uspi, hotovo.
Nie, 5 mesacne nevie vydierat.

lucia13022023
26. dec 2023

Toto iste moja mama a syn 🤣🤣 od malička cca od 4m ho ona uspala takým spôsobom akým ja nikdy, hocikedy, hocijak. Teraz ma 10m, minulu sobotu bol u nich prvý krát na dlhšie keďže sme s mužom upratovali celý byt, a volám mamine ze prídeme po malého ze zachviľu už má spať a ona ze už spí. Tak si pekne pospal 3 hodinky u rodičov, a prišiel celý vysmiaty domov. Pýtam sa mami ze a v pohode zaspal, a áno ze ľahla si k nemu, hľadkala ho a zaspali spolu.
Skúšala som to x krát a nič 🤣🤣 vychcane deti 🤣

vevesh
26. dec 2023

No neviem, z mojich 4 deti 2 v piatich mesiacoch vedeli vydierat- a kvalitne...🙃😃😃takze ano, dieta si vie presadit svoje placom aj v takomto veku...a je to normalne, je to predsa ziva bytost🫣🫣

dzulik_
26. dec 2023

Cíti z teba nervozitu, preto ti nechce zaspať

arasidka123
26. dec 2023

🤣🤣🤣 to aj moja mama tak vie...všetky deti záhadne rýchlo zaspia...záhadne všetko zjedia...a podobne

autor
26. dec 2023

@beata_k energiu mame praveze ok stale ked si sucha ocka uz uz idem ju hned uspavat v nadeji ze zaspi. Aj pekne sa prihovaram v izbe zatemnim.. pri svokre ani zatemnene nemusi byt nic..zaspi

autor
26. dec 2023
autor
26. dec 2023

@dzulik_ nie neciti lebo nervozna niesom neda sa yt v kuse nervozny ked uspavaˇ toje hlupost

beata_k
26. dec 2023

"V nadeji, ze zaspi"...tu je kamen urazu. Babka sa nenadeja. Berie to ako fakt. A presne toto deti citia. Ide sa spat. Hotovo.

autor
26. dec 2023

@beata_k ved ja idem ju uspavat vzdy v tom, ze ide sa spat nieze idem xy casu uspavat ale aj tsk jeto zbytocne 🤦‍♀️

beata_k
26. dec 2023

Tak v niecom to musi byt. Iba zeby jej davala makoveho odvaru 🤷😀

amelie2017
26. dec 2023

To o mojej svokre pises? Maleho uspi asi za minutu, ja musim pri nom minimalne pol hodinu lezat. A spanok cez den? Normalne vstava okolo 7:30 a obedny spanok o 13:30- to zaspi za 10 min aj pri mne. Ale ked je doobeda u svokry- pridu ku nej 9:30 a maly sa len vyzuje, vyzlecie a ide do postele a za minutu spi 🤦‍♀️ ja jej vravim, ze radsej spi, ako by ju mal pocuvat 😂😂

autor
26. dec 2023

@amelie2017 masaker ze

marianarem
26. dec 2023

Je to casty jav, babky su proste casto take kludnejsie. Mama aj ked nie je vyslovene stresacka, tak proste citi nejaku zodpovednost za to, aby to vsetko dobre islo, vsetko sleduje, riesi detaily. Je to.prirodzene. Babky chodia kludne a natesene, bez toho pocitu zodpovednosti za vyvoj a prosperitu dietata, pridu si proste vnucatko uzit a deti to citia.
Aj u nas to tak bolo, ked bol maly babatko. Ja som sledovala, kolko je, spi, co robi reflux, ci nie je pretazeny atd., riesila som, ci to vlastne zvladam, ci mu nezakladam na traumy a tak 🙂 a babka mala pobyt pri nom ako relax 🙂

nikdenikto
26. dec 2023

Dávaš si po uspávaní ešte nejakú prácu? Chces syna rýchlo uspať aby si mohla ísť niečo upratať, umyť sa, a aby si potom bola do nejakého času v posteli? Ak áno, dieťa to cíti....proste si s malým ľahni a nič nerieš. Nech je ti fakt ukradnuté či uspavas 5 minút alebo hodinu. Daj sa aj do pyžama, keby si zaspala. Uvidíš, pomôže.

Skúšala si malého len položiť do postieľky a odísť? Mojim deťom stačil vždy len cumel, mojkac, zapnutý biely šum a zaspali samé.

autor
27. dec 2023

@nikdenikto no skusala pomoze iba ze kludne leti áe o spanku sa babit nemozme

natall113
27. dec 2023

Hah u nás presný opak ja dcéru uspim do 5 minút aj muž ale ak sa o to pokúšala svokra alebo moja mama tak hotovo, zaspavala aj hodinu

autor
27. dec 2023

@natall113 tak to by som brala radsej taku situaciu kedze mam ani svokra s nami nebyvaju

20erika07
27. dec 2023

Moja malá bola 30minutovy spavec, nehovorim ako dlho sa musela uspavat a uspat som ju "rychlejsie" vedela len ja, este aj z nocnych som musela odbehnut ju domov uspat, lebo manzel uz na prášky. Moja svokra rada spavala na obed, dcera sa pri nej naucila kludne zaspavat, lebo proste sa islo naozaj spať na oboch stranách, nie len uspavat dieta. Ked som velakrat zaspala s dcerou, bolo to rychle a spali sme naozaj kvalitne. Ale co dodnes nechapem, chodili sme k mojej babke, ktora bola uz len vacsinou leziaca, mala rakovinu a velke bolesti a obrovsku postel, odmalicka som s babkou na nej spavala a tak som si na obed lahla s dcerkou k babke na postel a vzdy tam spala 4hodiny .

autor
27. dec 2023

@20erika07 aj moja ma rada prababku 84rocnu ktovie asi dieta citi ze ta osoba ke blizsie k tomu svetu odkial ono prislo (totumej neznamemu)