Spavé 2-mesačné bábätko a horúčavy

21. jún 2024

Baby mam doma takmer 2m drobca a posledné dni veľmi veľa spinká, doslova prespi cely deň, zobudi sa na papanie a spinka ďalej. No a čo sa tyka jedenia- namiesto bežnej davky nam spapa tak o 30-40ml menej, pripisujem to tym horučavam, je to ok? Mate to tak aj vy niekto?

dzulli1980
21. jún 2024

Skús to spomenúť pediatrovi na poradni ... môže mať málo železa.

anavixy
21. jún 2024

Treba odlsedovat (de)hydrataciu a prospievanie, ak je toto ok, tak by to malo byt v poriadku. Takze odporucam teraz odvazit a o par dni odvazit na tej istej vahe znova. Dalej sledovat pomocene plienky a ostatne znamky dehydratacie. Ak je v zavinovacke, tak tu zrusit. Ked vypije malo mlieka, treba skusit ponukat castejsie. Kazdopadne spomenut pediatricke na poradni a ak by stracalo na vahe ci bolo dehydratovane, tak hned 🙂

ivangeline
22. jún 2024

V tomto veku sa veľa spinká. Buď rada lebo čoskoro bude mať 3m a najskôr príde ťažké uspatie… na poradni všetko ok? Priberá? Ak áno, nerieš.

fiafia
22. jún 2024

Nieje dehyddovane? Ja by som tu spavost pripísala tomu

autor
22. jún 2024

No baby pišem update- prehodil si asi režim, celu noc bol hore🙈😂😂😂 a čo sa papania tyka- nie každu davku vypije menšiu, niektore normalne 120 a ine 70- 80napr.
Mame doma vahu, važili sme ho, krasne pribera, prosperuje 🙂 Dehydrovany nie je, pocikanych plienok včera sme mali 9…sledujeme aj fontanelku a všetko okiY

maryetta
22. jún 2024

Tak vsetko ok. Ako super ze ho sledujes. Moje deti nespali absolutne. Takze toto stvrte teraz ked spi tak som normalne bola v strese ze ci je ok ze spi. A zacala som verit ze existuju deti ktore spia. Ze to nie len na internete a v knihach 🙂

anavixy
22. jún 2024

Tak super, mate to zvladnute 🙂 veru, rezim nerezim vie byt v tomto veku zaujimavy 🤭