Spánok bábätka v lete

lili2024
25. jún 2024

Ahojte, ako spi vase 2-3 mesacne babätko v lete? Nasa dcerka spi zatial v zavinovacke a lezi na boku. Ako ju polozit spat v tomto teple bez zavinovacky tak, aby ostala na boku?

85miska
25. jún 2024

@lili2024 a prečo chceš aby spala na boku?

sisa_s
25. jún 2024

Najbezpecnejsi spanok je na chrbte, nie na boku

deti95060810
25. jún 2024

podlož jej deku ...
zavinovačka v tomto teple - to musí byť hrozné pre to bábo...

a_andrejka4
25. jún 2024

Ja buden asi "stara skola" ale necudujem sa potom, ze tolko deti nosi tie helmičky a maju spoštene hlavičky, ked lezia len na chrbte lebo ponovom je to vraj najbezpecnejsie... vzdy sa babatka polohovali na bok/polobok 😏

85miska
25. jún 2024

@a_andrejka4 áno aj ja som polohovala ale nie 3 mesačne. Aspoň moje deti na 3 mesiace vedeli otáčať hlavu aj v spánku samé. Na 4 mesiace sa začali pretáčať. V zavinovačke by sa ťažko otáčali.

vkatush
25. jún 2024

Ja som môjho musela tiež polohovať nabok, lebo mal extra reflux, niekoľkokrát sa v spánku skoro zadusil, lebo zvracal.
Autorka, podložiť zo zadu za chrbtom/zadkom malý vankúšik. Len pozor, nižšie, aby sa ti neotočila naopak a rovno hlavou do vankúša.

really8
26. jún 2024

Mame taku tenku zavinovacku. Bez nej by bol spanok katastrofa. Musi mat zviazane ruky.

Na to ci je spanie na chrbte najbezpecnejsie sa stale lisia nazory, co doktor ti povie ine. Ja davam na bok.

https://www.mall.cz/detske-spaci-pytle/summer-i...

allia28
26. jún 2024

Vyskúšajte ulitku a ak chcete polohovať tak podložte dekou.

lucia23529
26. jún 2024

Naša ma tiež 2,5 mesiaca a spáva v zavinovačke inak sa nevie uvoľniť. Zrolovala som deku, oprela v postieľke o rebriny a ju tiež tak na bok. Pozeráme na kamere takže sa toho nebojím.