Spánok 7-mesačného dieťaťa

lu_si_lusi
2. júl 2023

Ahojte, chcem sa opýtať,mám 7 mesačné dieťa,ktoré teraz v poslednej dobe má problém so zaspavanim- zaspí len v zavinovačke ,s režimom,- už som si myslela že máme nejaký režim vytvorený ale znova sa to zmenilo a teraz je stále umrncany hlavne v noci ....zatiaľ má 2 zúbky,môže to byť spôsobené tým že mu idú ďalšie?
Večer ja som už zúfalá ,máme problém ho uspať, uspavame na rukách aj zo dve hodiny a aj keď zaspí po polhodine sa zobudí ..čo by ste mi také poradili ? Ďakujem 🙂

beata_k
2. júl 2023

@lu_si_lusi Skus pogooglit spankovu regresiu v 8 mesiaci. A zuby mozu tiez robit sarapatu. Predsa len, boli ho to.

zuzikak
2. júl 2023

ano zubky vedia narobit velku zlobu. Deticky to boli hoci nic nevidis - deru sa v dasne. Naviac babatko sa meni a rastie, takze aj ten spankovy rytmus bude kludne aj kazdy mesiac iny.

anavixy
2. júl 2023

A je dost unaveny? Ten rezim treba trosku aj prisposobovat rastu… umrncanost v noci ma urcite suvis s regresiou (naozaj si to najdi na nete, je ich niekolko a vzdy prejdu) a zubami, ale uspavat dve hodiny, to uz nie je uspavanie ale len dvojhodinova aktivita zaloncena spankom 🙈 ved ked este nechce spat, tak ho neuspavajte.
7 mesacne dieta v zavinovacke je tiez trosku uz zvlastne pre mňa 😬