Spánok 5-týždňového bábätka iba v bodyčku

21. jún 2023

Mozem 5t babatko nechat spinkat len v bodach s kratkym rukavom a ponozticky.... bez nohaviciek ? Ze ma hole nozky ...

stellarstar
21. jún 2023

Čo sú prosím tie ponozticky??

autor
21. jún 2023

@stellarstar ponozky

pribinak
21. jún 2023

Však je pekelna horúčava, úplne to stačí, ani ponožky by som nedávala

autor
21. jún 2023

@pribinak nechat len tak spinkat ? Ci prehodit aspo plienku latkovu

pribinak
21. jún 2023

Načo ? Však je hrozne teplo. Neboj, aj bábätka trošičku potrebuju pomaličky budovať imunitu

pribinak
21. jún 2023

Moja kamoska žije v Anglickú. Narodilo sa jej bábätko. Po pôrode ho prišla domov pozrieť sestrička a kamoska dala malému len body a ponožky. Bolo max 30 C, čo je na ich pomery už veľa
Sestrička mu ich vyzula a povedala že dieťa sa môže prehriať a že treba ho otuzivat a dokonca to dala aj do správy že bolo príliš oblečené

Keby videla tvoje prikryté plienkou, tak jej asi bok vyvali 🤣🤣

ibrunova
21. jún 2023

Ja by som jemne prikryla plienkou. ale bez ponožiek.

sono2
21. jún 2023

Nie. Ja sama mam prikrívku.
Moje deti nikdy v lete takto nespali a to som mala mladšiu júnovú. Vonku áno, ciapka nikdy, ale v noci nie.

lenkakravcova
21. jún 2023

Záleží akú máte teplotu v izbe. My máme 21C momentálne. Dávam body, legíny a paplonik.
Keby sme mali 28, tak iba body a plienku látkovú (kvôli prievanu).

luccija
21. jún 2023

Ty vieš či bývaš na Orave a máte v noci chladnejšie Ale aspoň tenkou plienkou či niečím by som zakryla v noci sa zobudis a vyskus

nikpa
21. jún 2023

Určite nie holé, treba cez neho niečo prehodiť. Ty spíš bez prikrývky?? V noci sa dieťa nehýbe, nemá sa ako ohriať. Teplo cez deň je len pár dní, byty ani domy ešte nie sú tak prehriate a ani tropické noci žiadne neboli. Skús ho nechať pol hodinku v postieľke keď zaspí také povyzliekane, bez ponožiek a bez prikrývky a chod mu chytiť nohy a ruky, sama uvidíš či potrebuje zakryť alebo nie.
Ja keď ležím v noci tak sa proste potrebujem zakryť aspoň niečim tenkým lebo cítim chlad, rovnako deti keď sa odkopu, majú studene ruky aj nohy a aj v lete.

zuzanka.zuzu
21. jún 2023

ja som nechávala spat v body ktoré medzi nozkami nebolo zapnuté aby sa zbytočne neparil v plienke a ponožky podľa potreby, keďže som kojila tak každé 3-4h bol hore a buď som obula alebo vyzliekla, však nespí celú noc predpokladam

luxus10
21. jún 2023

takto male dieta este nema termoregulaciu, urcite nie hole nohy, a teplo kontrolovat na krku zozadu, nie nohy a ruky...

maryetta
21. jún 2023

Odsleduj si to ale….
Zalezi aj ako mate teplo v izbe. Ci mate otvorene okno tam a podobne.
Je ine ak mate v izbe 19 alebo 29.

radanna11
21. jún 2023

@nikpa podľa toho kde bývaš,my mame už tretiu noc najnižšiu nočnú 24 stupňov
teraz mame v spálni 28,5 stupňa a to mame všetky vetraky otvorene a v obývačke celé okno
Vonku je aktuálne o 22:22 stále 25 stupňov bývam v Šamoríne

nikpa
21. jún 2023

@radanna11 tak to aj holá môžeš spať 😄 my 28 stupňov v spálni nemáme ani keď je 2 týždne za sebou 35+

andreatytler
21. jún 2023

Ako ty spis? Ak iba v shortkach a tricku bez periny alebo deky, tak skus. Ale zevraj tak male dieta ma mat o jednu vrstvu naviac ako dospely. Takze nedavala by som mu tu plienku, len ak je tebe samej v takom obleceni stale horuce.

mirro
21. jún 2023

Pri takychto horúčavách boli super tie staré tenké kosieľky,co sa zboku zavazovali. A prikryť nohy len tenkou bavlnenou plienkou.

veronikaszabova
22. jún 2023

Mala ma 2.5 mesiaca - body, plienka, prikryta tenkou dekou. Doma mame v noci 21st. Ak stupne nad 22, zapne sa klima.

zorkahorka
22. jún 2023

@pribinak angluckym sestrickam by vyvalil bok asi viackrat za den,keby videli nase slovenske deti, ake dokazu byt naobliekane. Pridem dnes do skolky, dievcata pod satami hrube silonky alebo leginy. Saty s dlhym rukavom. Dnes tu ma byt 29 stupnov, rano bolo teplucko