Spánok 3-ročného

11. aug 2024

Ahojte, idem si po radu lebo som už zúfalá. Mám 3 a pol ročného synčeka. Donedávna som ho kojila. Mesiac už sa ho snažím nekojit v noci, dávam mu piť čistú vodu. No problém je ze sa stále v noci budí 3-5 krát za noc. Občas plače v noci aj 7x. Kedy už konečne vaše sa vyspím? Ako na to? Ja som už zúfalá a unavená. Skúšala som chodiť aj do prace ale padala som na ,,papulu,, keď som mala o 5 ráno vstávať a pomedzi to 3-5 krát hore😫

pribinak
11. aug 2024

Dlho si dojcila, musíš mu dať čas. Proste velka zmena v jeho živote

jajanka31
11. aug 2024

A preco mu davas vodu a nie mliko? Daj mu mlieko cerstve kravske nech ma akoby nahradu. Asi je hladny a z vody sa neoklame

denkabemommy
11. aug 2024

Moja skúsenosť - večer pred spaním sme si vždy so synom povedali, že sa dojčiť bude až ráno, že mliečko v noci chodí ku malým babätkám, v noci som neponúkala žiadnu vodu, len som mu zopakovala, že mlieko bude, keď bude von svetlo… do pár dní to prijal ako fakt a spal aj spí väčšinu nocí bez zobudenia 🙂

zorkahorka
11. aug 2024

@jajanka31 nie je hladny. Je nauceny cmulat prso, aby sa upokojil. Bol to jeho ritual

jar_ka
11. aug 2024

No ono sa budiť bude lebo prso sa len nahradilo fľaškou, budí sa pretože vie, že niečo dostane ... je aj veľa článkov, že pri odstavovaní netreba nahradiť mlieko vodou, je to medvedia služba ....

nene05
11. aug 2024

Nedavat ani vodu