Spánky 11-mesačného dieťaťa

spolumatka
23. aug 2024

Ahojte ,
Fakt ma neukameňujte ale pri mojom prvom nespavcovi mi toto nejde do hlavy dokonca aj tie tabuľky na nete hovoria inak . Snáď je lem všetko ok myslím zdravotne nejaké železo nechýba a podobne opýtam sa na to pediatria za chvíľu ideme
Ale ako spavaju vase 11 mesacne deti
Mne sa zdá ,že mne ta moja veľa spí od 8-8 s jedným prebudením aj to niekedy a teraz cez deň aj 2 hodiny po 2 x s tým ,že ju budím pretože neviem spala by ešte asi aj dlhšie
Papá krásne , pije tiež prospieva zdá sa mi ,že teraz aj viac papa tým pádom aj rastie asi snáď to má súvis 🙏🏻
Ďakujem za postrehy
Samozrejme ,že sa teším aj všetko len nemajte mi to za zle možno pri tom ,že môj syn spával pol hodiny denne a budil sa 20 krát za noc 🤦🏼‍♀️

vevebono
23. aug 2024

Veď to je krásne. Určite by som ale trvala na krvných testoch, aby bola istota, že je všetko ok.

30katrusa40
23. aug 2024

@spolumatka mne takto dcéra spávala. Ale vždy v tom období veľmi vyrástla.

spolumatka
autor
23. aug 2024

Ešte upresnim situáciu veľmi dobre spinkávala od bábätka a vždy celkovo teraz sme ešte prešli na UM keďže ma viac mliečka možno pretože sme stali na vahe teraz krásne pribrala snáď je to len tým

lucia13022023
23. aug 2024

Mne syn spával doobeda hodinu a poobede hodinu a pol, noc prespal a chodil spať tiwz cca o 20:15 dajme tomu, do 8 rána. Vždy bol v poriadku, prosperoval.

avakona
23. aug 2024

@spolumatka ja mam tiež 11 dieta, spi cca hodinu a pol ráno, hodinu poobede a v noci od 8 do 7 ale budí sa tak 2-3x..lebo je kojena..zavidim❤️

96barbora
24. aug 2024

Môj spí zhruba on šiesteho týždňa 12 hodín alebo viac, väčšinou bez prebudenia. Cez deň nkekedy raz, niekedy dva-krát, niekedy 15 minút, inokedy zas dve hodiny.
Ja som za to popravde vdačná a nikdy mi nenapadlo, že by to bolo zlé. Má 10 mesiacov.