Nočné budenie 9-mesačného dieťatka

24. nov 2023

Ahojte ja by som sa chcela spýtať či má niekto skúsenosť s častým nočným budenim
Môj syn má 9 mesiacov od malička sme mali problém so spánkom no posledné mesiace chce byť celú noc na rukách
Občas sa podarí že spí od 20:00 do 23tej a potom to začína zobudí sa a musím ho uspať kolísanim veľa x sa mi nedá ani položiť do postele pretože sa zobudí a začne znova hneď plakať tak zasa ruky
Keď sa mi ho podarí položiť tak väčšinou do hodiny je hore a takto doookola
Mali sme noci kedy sa budil menej že vedel vydržať po pol noci spať aj 3 hodinky ale to bolo raz za čas
Už neviem čo s tým robiť skúšala som všetko čo sa týka denného režimu..
Keď som ho nezobrala na ruky tak je schopný plakať aj 3 hodiny
Preto sa chcem spýtať či ste to mala niektorá tiež takto pretože z okolia nemám nikoho kto by to niekedy zažíval a pre všetkých je to niečo nenormálne že sa takto budi
Povahovo je veľmi citlivý a zle reaguje na zmeny
Keby ho mám na rukách celú noc bez prestávky tak na 100% sa ani nezobudí lenže to nejde
Dúfam že sa tu nájde nejaká žena ktorá to zažívala tiež a nebudem sa cítiť fakt už ako neschopná... ďakujem

lorin29
24. nov 2023

Cca v tomto období to mala aj naša malá a pomohlo len keď som ju dala spať k nám... Uspavala sme hodiny v noci ale nezabralo nic...akonahle som ju položila do postieľky rev takže boli noci kedy sme spali hodinu... A potom sme si povedali dosť a spi pri nás

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
em4life
24. nov 2023

Okolo 8 mesiacov sa u deti prejavuje separacna uzkost, je mozne, ze syncek ju preziva aj v noci. Je tma, vsade ticho a on sa preberie a mama nie je pri nom. Nemam recept, co s tym, len sa snazim poradit, preco to robi...asi dat k sebe do postele, popripade postielku vedla vasej postele?

ksebejka
24. nov 2023

Mám dve kamarátky ktoré toto zažívali so svojimi deťmi - jedna povedala že jej dvojročná keď sa zobudí tri razy za noc, tak už oslavujú, ako dobre sa vyspali. Želám pevné nervy a veľa síl, je to strašne tazke nemoct sa vyspať. Treba veriť, že to prejde a že to bude čoskoro.

zorkahorka
24. nov 2023

Neuc ju na ruky.ovela mensie zlo je vziat si ju do postele, chutit za rucicku, aby ta citila a pospis si ty i ona. Zrejme ma jedno z babatkovskych obdobi. Bud sa nieco nove naucila(sediet, stat...), alebo idu zuby.

beata_k
24. nov 2023

Skus si pogooglit spankovu regresiu.

beata_k
24. nov 2023

@misters Terorizovat od vlastneho 9 mesacneho babatka??? Dufam, ze nemas deti s takym nazorom.