Nočné budenie

adiicka
20. okt 2023

Ahojte chcela by som sa s vami poradit alebo aspon utesit ze to raz prejde 🥲 moja mala spala do 5 mesiaca v noci velmi pekne niekedy sa zobudila raz niekedy 2-3 krat ale uz dva mesiace je to dost zle. Pred dvomi tyzdnami jej vysiel prvy zubok potom spala par noci trochu lepsie a teraz je to zase katastrofa a cim dalej tym horsie. Myslela som si ze to bude druhy zubok ale nurofen jej tentokrat nezabera aj tak sa v noci budi s placom. Spi jedine na prsniku ked sa odtiahnem je hned hore.. vcera spala na mne v noci ale tym padom som ja nespala vobec 🤦🏽‍♀️ no ked spala na mne ani raz nezaplakala nic ked som ju dala dole hned sa zobudila s placom.. neviete co to moze byt som zufala

leameleg
20. okt 2023

@adiicka ahoj môj maličký ma 5 mes a poviem ti , že u nás spánok jedná hrôza. V noci sa aj 10x zobudí... a dnešná noc jedna katastrofa. Popravde už sama nerozumiem prečo je to tak. Je už len na UM ale nočný spánok je u nás des

adiicka
autor
20. okt 2023

@leameleg no nam to zacalo v 5 mesiaci tiez tak priblizne sa budila 10 krat za noc a je to cim dalej tym horsie .. teraz bude mat 7 mesiacov

idemo
20. okt 2023

Ahoj🙋🏻‍♀️…môj syn ma 23m a ver mi kebyže sa v noci zobudí 2-3x tak otvaram šampanské. Ja mam proste doma nespáča a sú noci kedy sa budí aj každú hodinu. Zvykla som si.🤷🏻‍♀️…

leameleg
20. okt 2023

@idemo ja mam toto isté. Ja mam niekedy pocit , že ako keby ani nespal... nerozumiem prečo to tak je
Už ma to aj štve lebo ráno som nenormálne unavená

idemo
20. okt 2023

@leameleg ja som sa uz 2 roky nevyspala a popravde nechapem že fungujem😳

leameleg
20. okt 2023

@idemo každý vraví prejde to ale ja mám pocit čím starší tak horšie a horšie je..

arasidka123
20. okt 2023

@adiicka napodobne..mala mala nedávno rok a je v noci často hore...nacicnuta...keď si myslím, že už spi, tak sa otočím konečne na druhý bok a pár sekúnd na to už cítim rucku ako ma hladká po chrbte a mrnci takže sa musím otočiť naspäť 😃

adiicka
autor
21. okt 2023

@idemo 😩tak to ta obdivujem ze to zvladas tsk dlho

adiicka
autor
21. okt 2023

@arasidka123 ked si to citam tak to znie tak zlato ze ta poskrabka aby si sa otocila ale v noci mi to uz take zlate nepride

arasidka123
21. okt 2023

@adiicka 🤣 veruže najradšej by som spala už bez toho...ale....