Neustály plač 18-mesačného syna počas spánku

adzy
10. okt 2023

Zdravím mamičky prosím Vás o radu synček ma 18 mesiacov a počas spánku neustále plače až tak jak keby od srdiečka zlyka a ťažko dýcha tak ako keď sa niečoho veľmi bojí zľakne a ja len kukám ze sa začne až dvíhať hrudník ,môžu mať už takéto malé detičky nočné mory ?zle sny?bola som u lekárky aj som ukázala video no ona nás poslala k neurologovi ktorého ešte lem zháňam pretože všade nás skoro odbili že z nášho okresu neberú tak idem späť zajtra že kam mame ísť keďže dala kontakt nám ale už neberú,mate niektorá skusenost ?ďakujem

leniel
10. okt 2023

ano, normálne má zlé sny. Prejde to. Nechodila by som nikam

adzy
autor
10. okt 2023

@leniel ďakujem len mam strach stoho už lebo toje také až desivé ako lapa po dychu neviem to presne vysvetliť škoda že sa tu nedá vložiť video

werony_n
10. okt 2023

@adzy skúste osloviť " lepší spánok babatiek", ony sa zaoberajú spánkom detičiek a určite vám rady pomôžu. Maju aj instagram.

vahcaac
10. okt 2023

@adzy ak chceš, pošli mi video, moj máva podobne. Má 19nast mesiacov. No nerobí to neustále

nikpa
11. okt 2023

@adzy pozri nočný des, deti to mávajú

adzy
autor
11. okt 2023

@werony_n ďakujem skúsim im napísať no instagram nemám ale kuknem ci niesu aj na fb

adzy
autor
11. okt 2023

@vahcaac no skúšala som Vám napísať ale video veru nejde odoslať ani takto cez správu

werony_n
12. okt 2023

@adzy majú aj vlastnú stránku,tak skus tam

ailiba
12. okt 2023

@adzy moj syn maval tiez taketo stavy. Pokial mu nejdu zuby, tak to mozu byt zle sny. Skontaktovala som tu na modrom koniku je poradna TCM (velmi. mila pani), namiesala mu bylinky a pomohlo to. Uz sa to deje len velmi zriedkavo, ked toho vela zazije, tak rozprava zo sna, zakrici, ale uz nekrici, akoby ho niekto vrazdil a nevieme ho zobudit. Boli to hrozne stavy.

adzy
autor
12. okt 2023

@ailiba môj syn zas toho veľa nezaživa aspoň u myslím a nekričí len hlasno stona a veľmi rýchle dýcha tak od srdca jak keby

vahcaac
12. okt 2023

@adzy to sa podoba na nočný des 🙂

ailiba
13. okt 2023

@adzy ten moj kričal zo sna. Kazdy ventiluje inak.