Mesačné bábätko celý deň spí

8. jún 2024

Ahojte, mam doma 5t. drobca a doteraz mal dni, že už skoro nič nespal, fakt veľké a dlhé bdelé okná, dnes ale spí úplne celý deň, len sa napapa a spinká ako zabitý, až uplne znehybnený ležka po papani. Je to normalne? Neplače, nie je ani nepokojný, proste len spinká a papá. Dokonca mal dnes medzi jedlami až jedno 5h okno. Vďaka.

vivi2023
8. jún 2024

Ak nema horučku, tak sa vytešuj :D

bolarazjedna
8. jún 2024

Môže mať zachviľu 6tyzdnovy rastový spurt, vraj pár dní predtým deti zvyknú byť kľudnejší, viac spia, zbierajú energiu na ďalšie dni, kedy len jedia a jedia a jedia....
Môj syn inak tiež mal také dni keď mal mesiac, že papal 5-10minut a potom spal 3-4hodiny...a takto celé dni.

autor
8. jún 2024

@vivi2023 nemerala som ale nie je ani horúci, ani červený, ani nepokojný…proste si len spokojne spinká a usmieva sa zo sna😁😁😁

autor
8. jún 2024

@bolarazjedna ďakujeem za info 🙏 ano ten špurt mi tiež napadol🙈 môže to byť ono…

zorkahorka
8. jún 2024

Pri taknmaltch deticjach je spanok rôzny a každý den iny

ysseba
8. jún 2024

Keď nemá teplotu a pokojne spinká a ešte sa usmieva zo sna, tak sa usmievaj aj ty. A užívaj si to. Vieš ako sa hovorí, že "je to len obdobie". Tak to platí aj na tie horšie chvíľky, ale aj na tie lepšie.

anavixy
9. jún 2024

Skor toto je normalne pre mesacne dieta, nez ten prvy scenar. 🙂