Krik z nočného spánku

7. jan 2024

Ahojte chcela by som sa spýtať či máte skúsenosť že sa aj vaše deti budili z nočného spánku krikom? Ale fakt to je krik ako keby ho niečo bolí neskutočne a z ničoho nič
Môj synček je od narodenia nespač ( 10 mesiacov )
Keď sa zobudí v noci tak potrebuje aby som mu pomohla zaspať znova , najskôr sme ho s manželom kolisali skákali na lopte a potom keď sa zobudil stačilo ho hladkať ťapkať
No teraz keď sa zobudí tak začne strašné plakať kričať pokiaľ ho nezoberiem na ruky tak bude kričať až slzy mu idu
Potom trvá aj hodinu kým si nájde polohu lebo pri každom otočeni je zasa prebraty alebo začne mrnkat
Niekedy sme hore.10 x na chvíľu a inokedy sme hore 2-3 ale na dlhšie
Jeden zúbok mu vyšiel takmer už celý nevyzerá že by išli ďalšie tak neviem čím by to mohlo byť :'(

rebrambora
7. jan 2024

Ano, bohuzial je to normalne. Malo by to prejst same od seba. Normalne, ako kazdy zivochich ma sen.
My sme nechavali zaspat same, ale po tomto trosku ukludnit, pomojkat a potom vratit do postielky.

svokrinjazykmonika
7. jan 2024

Moja tak kričí kôli zubom. Skúšala si dať v noci gélik na ďasná keď sa takto zobudí?

lenka_da
14. jún 2024

asi je to normálne, aj moje dieťa malo obdobie, keď takto kričalo zo spánku ☹ bolo to hrozné