Hystericky plač pred spánkom

tatiana234
25. jan 2024

Ahojte dvera ma 3 mesiace už pár dní to trvá vždy pred nočným spánkom nám chytí mala neskutočný rev trvá to aj hodinu place so slzami bruško nás netrápi poobedne spanky máva 3 a každý má tak hodinu hodinu a pol neukladam ju až keď je úplne unavená ale v podstate s prvým druhým zivnutim skúšali sme aj 5s ale myslím ze skôr ju to znervoznovalo. Viem ze sa môže jednať o regresiu ide mi skôr o to ako ju ukoudnit večer ďakujem

sims122
25. jan 2024

@tatiana234 zrejme večerný nepokoj, treba vydržať, aj keď je to veľmi psychicky náročné :( mne sa zdá ze trosku mi pomohol nosič, držať v náručí, cez deň menej aktivít a celkovo kľudný režim cez deň, hlavne ku večeru. Mam tri deti a každé jedno si tým prešlo, ako prišlo tak aj odišlo..

fion22
25. jan 2024

@tatiana234 po anglicky sa to volá, že witching hour, skús hodiť do googla, možno nájdeš nejaké rady, ale inak to časom preide samo, tak ako to aj prišlo..aj keď každá min trvá večnosť, len vydržať 🤗

terka224
25. jan 2024

@tatiana234 toto mi pripomenulo nášho malého 😃 presne toto isté mal, aj vyše hodiny doslovne reval pred spankom. Chvalabohu už bude mať 2 roky a toto obdobie máme dávno za nami 🙈
Prajem pevné nervy, verím, že to čoskoro prejde 🙂