Homeopatiká na lepší spánok 6-mesačného dieťaťa

veronika356_
25. sep 2023

Ahojte chcela by som sa spýtať máte niekto skúsenosti s homeopatikami pre lepší spánok??
Môj malý už takmer 4 mesiace v noci je furt hore
Zobudí sa každú hodinu s plačom utíši sa len na rukách
Už som vyčerpana ..
Ďakujem

zorkahorka
25. sep 2023

A je kojeny? Cez den spi ako? Aky mate rezim?

katkaseiner
25. sep 2023

Dietatu by ma na spanok nikdy nenapadlo nic davat, tobôž nie par mesačnému

aiana24
25. sep 2023

Homeopatika su na konkretnu zdravotnu vec. Tu treba len podporit zdrave spankove navyky (cez den svetlo, v noci ticho a tma, predspankove ritualy...) a cakat.

Mne velmi zlepsilo spanok ked sme zacali spavat v jednej posteli. Ziadne vyberanie, nadskakovanie v noci po izbe... ked ma babatko citilo ze lezim vedla neho tak sa prestalo budit.

janinah
25. sep 2023

Nie.nie a ešte raz nie homeopatikum.....
Budí sa dieťa hladné alebo s bolesťami.hladajte príčiny

nikpa
25. sep 2023

@veronika356_ to ťa ako napadlo? Je bežné, že také malé dieťa má v noci zlý spánok. Treba radšej pátrať po príčine a nie čo do neho natlačím, aby som sa vyspala. Na to si mala myslieť kým si si ho spravila, že sa zrejme niekoľko mesiacov možno nevyspis.

hiro
25. sep 2023

Homeopatika je cisty cukor, nic viac. To mu mozes dat zopar zrniek cukru ze ci bude lepsie spat...

katkaseiner
25. sep 2023

inak nic v zlom, mozno si nevedela, že mať dieta je tak na 95% život bez spanku na niekolko rokov 😉 pri mojej dcere 2roky (za noc 20-35x kojenie) a pri synovi do 5 rokov (nekojila som ale vzdy ma hladal v noci az do veku 5 rokov