Dvojročné dieťa cez obed nespí ako som ho prestala dojčiť

zuzanka66
31. júl 2023

Ahojte prestala som dojčiť (musela som ) a moje dieta zaspávalo iba na prsníku aj v noci aj cez deň . Sme bez cumlíka a odmieta aj fľašu . V noci mi uplne v pohode na prekvapenie zaspí ,vedľa mna tým že je tma a ideme spat všetci spolu .Cez deň som skúšala podobne ale nič . Pár krát sme skúšali na obed v kociku, predtým to nebol problém avšak zrejeme už vie že ide spat je strasny cirkus .. už neviem ako ináč. Veľmi potrebuje ten spánok lebo do vecera je to hrôza .. nevie čo zo sebou :(

teki1
31. júl 2023

@zuzanka66 Ľahni si ku nemu.Potrebuje ťa cítiť,držať prsnik,teba mať pri sebe,aj ked už nebude piť,potrebuje blízkosť,istotu,že aj ked zaspí,budeš tam.

snehulak77
31. júl 2023

@zuzanka66 ahojky. Spánok je aj pre náš veda, teraz to bolo strašné. Zistila som, že mu akurát išli zadné stoličky, vraj dosť bolia. Nemôže to s tým súvisieť? Cez deň bol v pohode, ale spať ani za nič, vresky, metal sa. Asi dva týždne a vracia sa to do normálu

zuzanka66
autor
31. júl 2023

@snehulak77 dáva si stále rúčky do ust,môže byt

zuzanka66
autor
31. júl 2023

@teki1 laham si stále k nemu avšak akurát vystrája po posteli :/

majulino
31. júl 2023

@zuzanka66 ani moji, ani jedno z troch detí, nespali na obed po odstavení od prsníka. Naučili sa opäť až v škôlke a mohla som sa veru aj rozkrájat. Proste nezaspali. Ani v kočíku, ani doma, ani v aute. Nikde. Nerieš. Ak bude unavené zaspí. Aj môj až teraz odkvecol. Sám na koberci s hračkami. Doslova hodinu a pol som s im ležala na posteli a nič.

deti95060810
31. júl 2023

deti bývajú rôzne.... kým u susedov dieťa spí cez deň aj v 5 rokoch, môjmu synovi nepomohlo nič.... cez deň nespával od 18 m... boli to kruté časy, ale prežili sme to.

domka222
31. júl 2023

Ani môj nespí od dvoch rokov ako sme zrušili cumel