Dlhé uspávanie bábätka

17. nov 2023

Baby jeden den mala zaspi o5 min dalsi den uspavam aj 3 hodiny kde je problem? Vsetko jej vadi ani na rukach ani kociar ani nic. Na dalsi den zaspi ako keby sa nechumelilo. Uspavam v rovnakom case

ivangeline
17. nov 2023

Nepises,kolko ma babo. A ci noci su rovnake..to vie pozmenit den. Tiez prikrmy vzdy nesadnu. Grg a prd. Zuby. Vela podnetov. Malo podnetov...a bla bla..podla citlivosti /povahy dietata. Niektore su rezimove,ine menej. Mam rozne kusy doma.:D

didip
17. nov 2023

Neviem koľko má bábätko ale my sme nášho malého uspavali aj 2-3 hodiny ako dvojmesačného a do toho plač. Našťastie to je už lepšie 🙈

autor
17. nov 2023

@ivangeline ma 3m anoc prespi celu

marianarem
17. nov 2023

Aj u nas to bolo vzdy o nahode. Nejaka predvidatelbost v spankoch bola az tak okolo 8m.

angeli121212
17. nov 2023

možno mu nevyhovuje vždy rovnaký čas. U nás by to napr, neprešlo. Mne pomohlo naučiť sa sledovať signály keď už bol unavený a zhruba aj čas ako dlho je hore, už som vedela v danom období koľko vydrží byť hore a pod. a jasné ak mu je nepohodlne a pod, tak nezaspí. Jaj a v tak nízkom veku jeho spánok závisel aj od môjho rozpoloženia t,j, keď som bola kľudná malý to akoby vycítil a lahšie zaspal

7lenka11
18. nov 2023

Naša má 10m a momentálne je uspavanie obrovský boj. Včera sme uspavali viac ako dve hodiny, do toho sa začala v noci budiť aj 5x. Pripisujem to zubom, no citim sa ako zombie. Ešte dva-tri noci takéto a začnem padať na hubu. 🙈

autor
18. nov 2023

@7lenka11 och tak sme dve nasa este zubky nema neviem co bude potom☹️

maryetta
18. nov 2023

Ze prespi celu noc…. Moje 3deti celu noc prespali az ked mali 2roky…
Kazdopadne… kazdy den je iny. Kazdy den ma ine podnety.
Predpokladam ze ju neucis na cas-resp kazdy den ti spi presne tak isto? Moji napr tu spal 20min. Tu hodinu. A teda po hodine ho uspat bolo nerealne. Kazdopadne som len pozorovala deti kedy su uz unavene a spat.
I ked pravda ze moji boli nespavci. A uz ked isli spat tak spali 🙂 napr moj prvy spal 40min denne. To bol ozaj extrem.

autor
18. nov 2023

@maryetta nie neuciˇ ju na hodinu ani ju nasilu nenechasm bdelu

maryetta
18. nov 2023

Kazdopadne zavidim tu prespatu noc. A ono kazde obdobie je ine.
Ja som napr dceru vyse roka uspavala na rukach. To bol extrem ale inac by nespala asi ani tolko.
A zase najmensi ak nezaspal na prsniku tak som ho polozila a spal. To ozaj dva rozdielne pripady. Na kazde dieta plati nieco ine.
Mozno jeden den je pokojnejsie. Druhy den nejaky podnet alebo brusko.