Dieťa nechce spať u rodičov

rebeka1211
29. nov 2023

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako ste riešili ak Vaše dieťa nechcelo spat denný spánok u rodičov. Malá ma rok a 3 mesiace vždy keď som u rodičov je to v postielke boj plače až kým neodpadne od únavy. V kočíku problém nemá zaspať ale nemôže sa uspavat stále v kočíku.

h2
29. nov 2023

@rebeka1211 A prečo by nemohla? Predpokladám, že kočík máš u rodičov so sebou.

tanyan
29. nov 2023

Možno jej vadí matrac, možno aviváž, možno niečo v prostredí...
Ja by som radšej nechala dieťa spať v kočíku ako nechať ho plakať až kým neodpadne od únavy. Nevidím dôvod trápiť takto dieťa, ak je iná možnosť.

januska12323
29. nov 2023

Uspi v kočíku a prelož až keď spí.

sense
29. nov 2023

A prečo by nemohla späť v kočíku, moja správala do dvoch rokov výhradne v kočíku cez deň, na nič iné sme kočiar už nepotrebovali. Zjedla obed sadla do kočiara, dala som polohu ležmo, bud som šla s nou von alebo dala 3 kolečka kolo terasy a spala ako dudek

cookie29
29. nov 2023

preco by nemohla? Je v nezvyklom prostredi. Mne mladsie dieta tiez v len kociku, proste hop a slo sa von. Inak nespala.

rebeka1211
autor
29. nov 2023

@h2 pretože nechcem aby spávala stále v kočíku ale aby sa naučila spať v posteli jednoduché

lukbe
29. nov 2023

@rebeka1211 a ako ono k tomu príde,že nie je doma vo svojom prostredí? No chúďatko plače,nevie to povedať, tak bud rada,že spi aspoň v kočíku.

januska12323
29. nov 2023

@rebeka1211 v posteli môže spať doma. Prečo ju nútiť u rodičov keď to proste nejde?

h2
29. nov 2023

@rebeka1211 Tak píšeš, že sa jedná o situáciu, keď ste u rodičov. Mala si rovno napísať, že si tam non stop. Jednoduché. 🙄

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
letfenixa
29. nov 2023

Bola som vďačná, že syn spal a bolo mi jedno kde, pre mňa za mňa aj na hojdacke.

zuzuliennka1
29. nov 2023

@rebeka1211 na ucenie sa spat v posteli ma este more casu, a toto je dost vynimocna situacia - nie je to doma, je to v cudzom prostredi.
a pises o dennom spanku - mne syn na denny spanok nikdy nespal v postielke, vzdy kocik, kedze my sme boli cele dni vonku.
denny spanok v kociku nie je problem

nairia
29. nov 2023

@rebeka1211 denny spanok by som tak neprezivala. a neskusala si ju uspat a nechat spat na velkej posteli? je fakt zbytocne ju tam trapit, ked ti nevie povedat, co ma za problem- nieco jej tam ale vadi. este by som mozno skusila nosit z domu jej vlastne postelne pradlo.

angeli121212
29. nov 2023

@rebeka1211 a keď je doma cez deň spí v postieľke?

beata_k
29. nov 2023

@rebeka1211 Ja nerozumiem ako si jedna matka moze tak trapit svoje dieta kvoli takej banalite ako je spanok v kociku. Tisice deti denne spia obedny spanok v kociku...

beronsche
29. nov 2023

@rebeka1211 neboj sa, do puberty v kociku spavat nebude.
Netrap ju, ona z toho vyrastie..

babulkomale
29. nov 2023

@rebeka1211 no tak ju "nauc" zaspavat v postielke u rodicov, ked je to take jednoduche.
Inak, vedla v diskusii sa radi, ze dieta ma pochopit povel "zatvor oci a spi".
Skus.