5-mesačné dieťa na umelom mlieku sa v noci budí

10. júl 2023

Dobry vecer, maly bol aj kojeny aj dokrmovany a uz sme uz tyzden cisto na UM. Zaspal o 20:00 teraz sa zobudil dala som mu mlieko a spi dalej..(on ked sa zobudi tak mrnci) ako docielit to aby spal celu noc 😃prve dieta spavalo celu noc 🙈 ale toto moje druhe strajkuje 🙈

bejka90
10. júl 2023

Moj syn ma 2r 9m a este mi neprespal celu noc :D stale sa budi napit sa..... akoze pri 5 mesiacoch by mi to este nevadilo ze sa budi....ale tak po roku by uz clovek cakal ze prespi :(

autor
10. júl 2023

@bejka90 tak to si ma nepotesila 😃 a bol kojeny alebo na UM

bejka90
10. júl 2023

Snazila som sa ta "povzbudit" ze5mesiacov nieje take hrozne etse 🙂 aj ked moj akoze si bypyta vodu napije sa a spi pekne dalej.. len to nieje vkuse no :D bol na umelom od narodenia bohuzial

mimi3008
11. júl 2023

Nerozumiem, preco niektore matky silou mocou chcu, aby tak male dieta prespalo celu noc????

barus26
11. júl 2023

to chces vela aby ti spával celú noc. Moja prvordena tiež spala od 3 mesiacov cele noci… Teraz mám druhé dieťa, teraz ma 11 mesiacov a celú noc prespal možno 3x.. Aktuálne som s ním hore už od 1 a stále nespi.. Netlac na pílu aby spal celú noc.. Raz sa zobudiť, dať dieťaťu jesť a hneď zase spať je luxus.. Vždy môže byt horšie. Pozri napr. na tu našu dnešnú noc

terezia323
11. júl 2023

5 mesačne bábätko ma ešte čas na prespatie celej noci

nicole003
11. júl 2023

Moj ma 9 mesiacov a este stale si vypyta mlieko 2x za noc.

andrejka1974
11. júl 2023

Ešte je maličký sú deti čo sponkami celú noc ale veľa takých čo sa budia moje deti prespali celú noc tak v roku a pol a to boli na umelom mlieku už dlho

ivangeline
11. júl 2023

Moje prespali celu noc po roku. Vsrtky. Niektore skor. Niektore neskor. Mala som aj extrem a kazdu hodinu hore. Aj flegmu,kt od 4m do 8m,pokym nesli zuby prespala celu noc alebo za zobudilo len raz nad ranom,cuclo a spalo.

ariannazara
11. júl 2023

Takých 5 mesačných ktorý prespia celú noc je tak 5%😂

siska53
11. júl 2023

Tak male dieta sa bude budit, aj ked je na UM. Kamoskine sa budili na mlieko este aj ako 2-3rocne.. Tiez na UM. To si nevyberies..

zuzanapjat
11. júl 2023

ahoj, moji dvaja starší na UM prespali krásne celú noc od prvej chvíle. Najmladší na UM sa aj tak budil do vyše dvoch rokov. A to aj napriek tomu, že už sa určite o nejaký hlad nejednalo. Celkovo je viac citlivý, taký viac mamičkovský pupok.

4stanka4
11. júl 2023

Moja presla na Sunar v 8 mesiacoch a začala spávať horšie ako keď bola kojena. O mesiac a pol ma 3 a asi posledné 2 mesiace spi celú noc tak si na tom ešte relatívne dobre 😉

nikpa
11. júl 2023

Robíš si srandu? 😄 Každé dieťa je iné. A je úplne normálne, že jedno spí lepšiez, druhé horšie. Má 5 mesiacov, neviem si predstaviť ako chces docieliť aby spalo celú noc keď sa proste budí. Ale s týmto si asi počítala, keď si si robila druhé dieťa, že sa možno nevyspis...

thoughtfulweirdo
11. júl 2023

Haha, moja staršia má 5 rokov a stále sa v noci budí 🤣 akurát teda už ma posledné cca 2 roky k tomu väčšinou nepotrebuje. Ale teda bola na UM a v 5 mesiacoch sa budila tak 10 krát za noc, nech som robila čokoľvek, neviem prečo. A teraz mi aj povie, že nevie, prečo sa v noci zobudí, lebo nič jej netreba, ani nemá zlé sny, len sa proste zobudí a musí sa poprehadzovat a počkať, kým znova zaspí.

1234321
11. júl 2023

Od 5 mesačného bábätka chceš aby spalo celu noc? Všetko Ok s tebou? Tak toto som ešte nevidela aby nejaká mama chcela od tak maličkého babatka toto. 🤦‍♀️ matka roka normálne 🤢

petamich
11. júl 2023

moje dieta sa budilo v tomto veku tak 4-7x a to bola lepsia noc, takze ak sa ti budi 1x poviem ti uzivaj a gratulujem 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1234321
11. júl 2023

@elizabet173 presne tak, každé babatko je iné. Ale založiť diskusiu na MK o tom aby malinke babatko spinkalo celu noc je chore 🥶

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cookie29
11. júl 2023

uprimne, toto je idée reçue. Zaludok a spanok nemaju nic spolocneho. Spanok zavisi od zrelosti nervovej sustavy a ta dozrieva okolo neskoro. Moje prve dieta sa budilo do cca 3 rokov mozno 6-8krat za noc. A druhe dieta, od cca roka prespi, pokial nie je chore. A je jedno ci su na komercnom preparate alebo dojcene. Proste kazde dieta je ine. A to ze dnes spi, neznamena, ze musi spat aj zajtra. Proste mala si super, ze prve dieta prespalo noc, bud rada.

1234321
11. júl 2023

@elizabet173 áno 😍

mamickalisticka
11. júl 2023

Tak moje dvojičky majú už 2+ roky a iba posledné 3 noci spia bez mlieka 😃

lilizzachy
11. júl 2023

Moja mala začala spávať celé noci okolo 3 rokov...v tomto období 5 mesiacov som v noci vstávala aj 3 4 x na mlieko, tiež bola na UM...a závidela som všetkým čo im deti spali po roku celú noc 😂 každé dieťa je iné...aj teraz sa ešte v noci občas zobudi