30-minútové spánky

karolina2121
5. jan 2024

Ahojte. Mam 9 mesacne babatko ktoré spi maximálne 30 min niekedy len 20. Skúšala som kocik nosic stále to isté. Začalo to keď mala 3 mesiace a uz som z toho fakt na nervy. V noci sa tiež budi aj 20x. 😥 Mate skusenost? Dakujem

vani190493
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninjah
5. jan 2024

@karolina2121 nepoteším ťa. Mám skúsenosť a bohužiaľ trvalo to do roka... Ak nechceš skúšať tie spánkove hovadiny ako vyplakat a pod, tak ti len držím palce a prajem pevné nervy. Mám momentálne druhé babo a zažívam to isté po druhý krát 😁

pralinka25
5. jan 2024

mam takeho syna. on mal vzdy len 15 max 20 minutove spanky. my sme na nic neprisli. ma 13 a stale nespi dobre.
pediatricke si to hovorila?
moze to byt kopec veci od uplne banalnej po zlozitejsiu. kludne v tom mozu byt alergie, intolerancie, neuro problem, pohybovy problem moznosti je velmi vela.

karolina2121
autor
5. jan 2024

@ninjah ach jaj 😥

ivangeline
5. jan 2024

Nastav rezim a nepopust. Za 2 ci 3 dni ...nebude spat 30min..garantujem.

karolina2121
autor
5. jan 2024

@ivangeline ako to mam urobiť? Vždy spi v tie isté časy ale len 30 min max.

ivangeline
5. jan 2024

@karolina2121 Napis rezim dna. Moja bola tiez narocna ale v 9/10m sa to zacalo normalizovat.. Ozaj som nepopustila. Spala 2x za den a v rovnake casy sla. 1. spanok davala dlhsi. Velmi rychlo vska presla na 1 spanok,od 13m ale zas..spala hpdinu a pol co bolo v jej pripade dpst fajn. ;D

mimikarol
5. jan 2024

Moja taka bola. Dlhšie začala spávať keď prešla na jeden denný spánok. Ale ona našťastie v noci spala dobre

andrejka1974
5. jan 2024

Moja dcéra staršia taká bola prvý dlhší spánok hodinový mala v roku neviem doteraz čo jej chýbalo a to mi trvala ešte k tomu od 14.00 do 0.00 príčina neznáma a to bola taká jediná a to mám 5 deti ona bola štvrtá v poradí

stanulienkat
5. jan 2024

Skus vyhladat diskusie. Je tu rovnakych asi 100.

karolina2121
autor
5. jan 2024

@stanulienkat ďakujem za radu veľmi pomohlo 😂 nemám záujem si čítať 10 rokov staré diskusie

stanulienkat
5. jan 2024

@karolina2121 sú tu aj duplicitné čerstvejšie reakcie. A keď pred niekomu pred desiatimi rokmi nespalo dieťa, myslím si, že postup bude úplne rovnaky aj po desiatich rokoch. A áno, aj ja som mala také dieťa, trvalo to rok. Aj v starých diskusiách sa dozvieš odpovede.

marianarem
5. jan 2024

@karolina2121 A vidno na nom, ze by mu bolo treba viac spanku? Su deti, ktorym to takto staci. Moj tiez v istom obdobi maval len 30-40minutovky. Aj som sa snazila s tym nieco robit, ale neuspesne. No potom som si uvedomila, ze je vlastne spokojny a dobre naladeny, aktivny, tak ze asi mu to staci.

andreatytler
6. jan 2024

@karolina2121 Skusala si douspat? Ja som ale musela dobehnut okamzite kym este nebol celkom zobudeny. Ked sa uz uplne zobudil, uz to bolo tazko. Postupne a naucil prejst cez tu polhodinu a spaval aj 2 hodiny. Ovela lahsie to bolo ked som spala s nim. Vtedy sa budil ovela menej.