Zvýšená teplota a sopeľ. Máme ísť k doktorovi?

denaalubos
22. máj 2014

Ahojte, nasa mala mala yyzden sopel, presiel jej, asi 3-4dni nic a vcera rano sa zobudila s takym nehoraznym kaslom ze to som este u dietata ani asi nepocula, do toho nadcha a zvysena teplota, citim ze je teplejsia ako obvyklo ale teplomer ukazuje 37, 1 aj vcera aj dnes teraz rano... Manzel vcera skocil do lekarne mame prsopan a cajik na kasel...ale sa mi to zda akutne.... teraz otazka, sme v Rakusku, mala mala 5.4.-2 roky a mali sme sa objernat na kontrolu tak nas objednali ze najskor o mesiac...oka...ked sa prizil termin...zavolali, ze treva termin zmenit na stredu dnes...a zas volali ze proste doktor niekam chodi ci co a ze plno deti....ze zas na zajtra alebo piatok....MAM IST DNES DPKTOROVY? ja sa bojim aby jej to nesadlo na pluca...alebo ked davame sirup a cajik nemusim sa bat....a pockat uz ked sme objednany... :-/

linda20111
22. máj 2014

Ahoj, ja vzdy ked sa rozhodujem ci ist alebo neist si polozim otazku, co s tym urobi lekar. Povie kupte sirup v lekarni, mozete dat k nemu aj Fenistil kvapky ked sa nezlepsi alebo teplota vystupi pridte znova. Ten sirup co davas - Prospan je velmi dobry, mame s tym skusenost. Ja si myslim ze to zatial staci, kym nema vyssiu teplotu tak by som nesla. Keby ze sa kasel nezlepsil po 3dnoch vtedy by som sla k lekarovi.