Zvracanie hlienov

lily14
8. dec 2016

Zvracaju vaše detičky keď im stekaju hlieny ?moja už 3 dni vracia hlieny nie a nie vyfúkať či vysať nic😪

sissy27
8. dec 2016

@lily14 nie, lebo nikdy to nenechám zájsť tak ďaleko... dávaš jej niečo na rozpustenie hlienov?

lily14
autor
8. dec 2016

@sissy27 určite dávam skúšala som sinupred , ambrobene ,žltý trifed. Čo by si poradila??? U nás je boj s fúkaním a striekanim do nosteka😢

sissy27
8. dec 2016

@lily14 no mukolytiká (niečo na rozpustenie hlienov, u každého zaberá niečo iné a samozrejme treba zohľadniť vek), nejaké antihistaminiká na stiahnutie opuchu sliznice (fenistil, aerius...) a trénovať drobca k tomu fúkaniu nosa... u nás zabralo "ukáž ako robí zajko" a sople leteli von ...

fosilka
8. dec 2016

@lily14 nam sa to stavalo skor v noci, ja to mozno z toho, ze sa nevie poriadne vykaslat az ju potom napina resp. vracia. Treba riedit hlieny vhodnym sirupom alebo kvapkami a spat vo zvysenej polohe.

maciatkolulu
8. dec 2016

@lily14 uplne to iste mame aktualne doma, odsat sa rovna rovno sa od placu pogrcka, smrkat ani za svet riadne neskusi, dat spray do nosa, dalsi cirkus a zaver - pogrcka sa hlienov, davam sinupret a fenistil na noc, cez den ziaden kasel skoro a nadcha ziadne, zadne sopliky proste zatekaju a nevie to vykaslat, to nejde o to, zeby si to nechala zajst tak daleko, ale kazdy sme iny, ani ja neviem vykasliavat a napina ma a to som dospela😉

maykaaa1122
8. dec 2016

nam sa to stavalo skor ked zaspavala, ja to mozno z toho, ze sa nevie poriadne vykaslat az ju potom napina resp. vracia.