Zvislá poloha u 3,5 mesačného bábätka

marfa333
19. jan 2022

Ahojte, máme dočinenia s refluxom, čiže po papani by mal malý ostať nejaký čas vo zvislej polohe. Je dosť ťažký, ma vyše 8kg takže nosiť ho v kuse pol hodinu nieje bohvie co. Chcem sa spýtať, či existuju nejaké pomôcky alebo vankúše alebo čokoľvek, čo by nám mohlo pomôcť udržať drobca vo zvislej polohe?
Ďakujem 🙂

domininini
19. jan 2022

@marfa333 ahojky, neskusala si vankus ? Alebo antirefluxny vankus alebo zdvihnuty matrac v postielke?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
19. jan 2022

nosic?

marfa333
autor
19. jan 2022

@domininini máme ak klinovy vankus v postieľke aj keď papáme snazim sa ho mať tak aby mal hlavičku vyššie ako trup. Len po papaní by mal byt vraj aspon 30-60 minut vo zvislej polohe. Ale keďže ešte nevie sedkat tak neviem ako na to :/

marfa333
autor
19. jan 2022

@viestta náš krpec je mazany, lebo ked je na ramene tak snim musime chodit aby všetko videl, inak je nespokojný a placka

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nwnw
19. jan 2022

@marfa333 satka, nosic

ivangeline
19. jan 2022

Ano, presssne... treba cez rameno..kludne pri tom sed. Ked mu je velmi nedobre na brusku,tak ani v nosici mu nebude prijemne. 🙂 Najprv vygrgat a pockat.

matkahelka
19. jan 2022

@marfa333 u nas to bolo detto ako radi
@viestta bud ja alebo muz sme sedeli, pozerali tv a dcera "prevesena" cez plece. bezne pri tom aj zaspala.

marianarem
19. jan 2022

@marfa333 Ja som si sadla, vylozila pokrcene nohy na stol a na tie vylozene nohy som si ho posadila tak, ze bol otoceny ku mne tvarou. Samozrejme nebol to zvisly sed, bol oprety o moje nohy a nakloneny dozadu. No a v tejto polohe somu ukazovala karticky, obrazky v knizke, hracky, alebo som len hovorila slabiky.