Zrýchlený dych s piskotom

25. dec 2023

Ahojte, 8 mesiacov stary syncek ma, no nie je to klasicky piskot no nepaci sa mi. Dycha rychlejsie aj ked len lezka, chrci alebo piska neviem to opisat.
Neviete co to moze byt? Na pohotovosti bolo 19 ludi pred nami a maly by to nedal. Bojim sa, ze ho hospitalizuju.

malicka1986
25. dec 2023

Priedusky,pluca ,,,,urcite s nim chod neskor,neboj daju Vam lieky ak to nieje na hospitalizaciu,,,nech niekto caka v rade a ak budete na rade tak s nim tam dojdes

svokrinjazykmonika
25. dec 2023

Také malé snáď zoberú prednostne 😵 čo ste prišli, pozreli dnu a odišli?

mirka17
25. dec 2023

dýcha hrudou alebo sa mu pri dýchaní dvíha bruško? pravdepodobne sú to stiahnute priedušky.

mimi3008
25. dec 2023

Je ten piskot pri nadychu, ci vydychu, ci aj aj?

klementinka58
25. dec 2023

moj toto maval pri laryngitide. Davala som kalcium + fenistil kvapky a vela tekutin vacsinou bol bez teploty prip len zvysena.

nikpa
25. dec 2023

Možno laryngitida. Prvýkrát keď to mal syn tiež som bola vyplasena ale teraz už viem čo a ako a hlavne mam doma čipky, ktoré treba dať počas záchvatu. S takym malým by som išla na pohotovost, prevezte sa viackrát za deň, snáď budete mat šťastie a nebude stále toľko ľudí.

martul
25. dec 2023

Choďte na pohotovosť, my sme takto boli pri laryngitíde to není sranda, v noci sa to zhorší ešte.

autor
25. dec 2023

@svokrinjazykmonika ano a nie nezoberu tu to tak nechodi 🙈🥺

autor
25. dec 2023

@mimi3008 zrovna ci piskot ja neviem ale tak zahlieneno tazsie dycha a rychlejsie

palicka
25. dec 2023

Pohotovost...chodte 2, jeden nech caka v rade, ty s malym v aute. Ked bude 1 pred vami, vymenite sa.. je pred Vami noc, dieta zle dycha, tito je na lekara. Drzim palce!

autor
25. dec 2023

@palicka ano aj si nas tu nechali 🥺

malavrtka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palicka
26. dec 2023

Skoro sa uzdravte!

ninka2018
29. dec 2023

Zápal pľúc!