Znížený hemoglobín a zvýšený prolaktín u 10 mesačného

21ivanka21
10. aug 2012

Moj malinky ma 10 mes.a zistili mu nizku hladinu hemoglobinu (norma 120 on ma 105) a zaktiez mal zvyseny prolaktin horna hranica 324 on mal 335. Co robyt? Stretla ste sa s tym niektora? Na internete som sa docitala o zvysenom prolaktine len u dospelich zien a muzov ale udeti nie. Dakujem ☹

mandarinkadarinka
10. aug 2012

nie je to az take hrozne, su to mierne odchylky.

strapco13
10. aug 2012

@21ivanka21 bezne sa prolaktin nevysetruje..kvoli comu mu hpo vysetrovali, ake mal -ma tazkosti? kojis? papa vela kuracie masa? ale aj v inom mase mozu byt hormony, pripade v rastlinach
ten znizeny hemoglobin nie je az taky strasny--dopln stravou cervena repa, uvarena v supke, melasa, strukoviny, keby to pretrvavalo, tak sa da doplnit zelezo liekmi

21ivanka21
autor
10. aug 2012

Na znizene zelezo nam dala doktorka maltofer. No pri pipceku som mu nasla tak trosku dlhsie bile chlpky a ked som to ukazala doktorke tak ma poslala nas poslala na vysetrenie na edokrinologiu a tam nam zistili ten prolaktin s estrogen sme mali tiez na hornej hranici. Papa aj kuracie masko aj hovadzie obcas morcacie prsicka. Vzdy so zeleninkou.

strapco13
10. aug 2012

@21ivanka21 skus si overit zdroj potravin, pozor aj na rastline estrogeny, z masa vacsinou hydina je najviac dopovana hormonami
cize by som to videla na upravu stravy
ale ja dovysetrovat u neho ci je dovod na zvysenu tvorbu hormonov, vylucit ochorenia kde je zvysena produkcia tychto hormonov

21ivanka21
autor
11. aug 2012

Dakujem ti! Si zlata. 🙂 verim ze sa nam to zlepsi. 🙂)