Znížená imunita u dvojročného

22021987
29. máj 2021

Maminky som už zúfalá. Malý ma 2 roky od decembra sme kazdy mesiac na antibiotikách. Dokonca tento mesiac už 2x zas chory. 10.maja dobral lieky a teraz od piatku žlte sople a teplota. Uz som s toho na prasky. Doktorka nam robila krvy obraz tam sa potvrdila nizska imunita a malo železa. Nasadila nam bronchovax na 3 mesiace v juni by mal dostat poslednu davku berieme to 10 dni a 20 dni pauza. A na železo mu davam Narosan. Každopádne raz za mesiac sme na antibiotikach. U nas je to o vysokych horúčka ch a soploch ktore zatekaju. Po dobrati toho bronchovaxu mame ist na krv. Som s tho unavena a hlavne smutna že ho mam štopať neustale liekmi.




horuckavh a soploch

pribinak
29. máj 2021

@22021987 skontrolovať nosnú mandľu na orl. Nemusí byt nijak veľmi zväčšená, ale môže byt zberač všetkého sajrajtu čo ide okolo

luccija
29. máj 2021

@22021987 vsetci z domacnosti by ste mali ist na vyter.Nemoze tolko brat atb znicia mu imunitu.Preco mu nedaju len pamycon,?davaj probiotika, d vit....bronchovaxom je dobry.Nema surodenca, ktory to nosi zo skolky?

dzulli1980
29. máj 2021

Aj moja dcéra bola často chorá, tiež mala málo železa ... vybrali nosnú mandľu, no žiadne zlepšenie ... Narosan neodporúčam, dcére nepomohol, čo sa týka železa ... začala som jej dávať od Dr. Max Ironfruit ... ten dal pekne železo do normálu, dcéra býva chorá minimálne ... trvaj na výteroch z nosa, z hrdla a nasadení zodpovedajúcich antibiotík.

janulik2008
29. máj 2021

Mala mala nieco podobne ked nastupila do skolky ale ona mala kasel ale brutal suchy dusilo ju. Vsetko mala ok aj pluca ciste. Bola aj na alergo ze znizena imunita. Tiez jej dala broncho ale nic. Az raz sme skusili kalciovy sirup a pomohlo. Brala kazdy den jednu odmerku. Nie calcium chloratum teva.

lulu2014
29. máj 2021

@22021987 toto co pisete ako keby o nas🙈😔
U nas sa to relativne utriaslo po 7rokoch.

misickaa4
30. máj 2021

@22021987 davat aj stale vitamin d, probiotika raz za cas, c-cko. Z normalnej stravy dostatocne davky nedostane.

maciatkolulu
30. máj 2021

@22021987 vyter potvrdili co? Určite robili opakovane

petrisa213
30. máj 2021

My to isté. Syn stále chorý a keď nastúpil do škôlky ešte horšie. Všetky vytery v poriadku, tiež sme brali bronchovaxon, ale nezdá sa mi ze to pomáhalo. Vždy 2 týždne škaredé kašle a sople bez teploty, po 2 týždňoch potom dala antibiotika a až tie pomohli. Nechcela som stále doňho antibiotika dávať 🙏 tak som mu nasadila rybí olej, nižšie pridám link a ten mu asi naozaj pomohol. Ďalšia choroba trvala iba týždeň a zvládol to bez antibiotík 🙏 9d toho decembra bol potom chorý až v apríly, čo je u nás veľký úspech a tiež mu to do týždňa prešlo bez antibiotík.
https://www.finclub.sk/fin-biomare-caps/
Je to trosku drahšie ale konečne mu niečo funguje 🙏 mojej mame to v nemocnici odporučili po chemoterapiach, že naozaj veľmi dobre na imunitu. A teda sa pekne od tej hnusoby drží preč už 9 rokov 🙏

petrisa213
30. máj 2021

Píšu tam ze pre deti od 3 rokov ale keď si kukneš v recenziách na tej stránke odpovedá tam na otázky nejaká doktorka a teda tam aj popisuje ze sa môže dávať aj menším detickam.

dankovicova
31. máj 2021

my sme si tiež kadečo už užili, ale základ pri deťoch sú podľa mňa vitamíny, najmä céčko, aspoň teda ja to tak vnímam, dávame kvapky, Cebion už pomerne dlho a vidím, že to má zmysel, že Emma je zdravá aj keď sa počasie blázni 🙂

simona_simi
27. apr 2023

@22021987 Ahojte mamičky 🙂 Možno nie, každá vie, že imunita ide ruka v ruke so zdravými črevami. Bývala som extrémne chorá no riešila som to kvalitnými probiotikami + Colostrum ale nie také to z lekárne alebo drogérie pretože nie sú čisté (skúsila som snáď všetko) nechcem to tu spamovať ale ak by Vás zaujímalo viac kľudne mi napíšte 😊

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz