Zmena pobytu v kúpeľoch - ako napísať žiadosť?

jajusa26
12. máj 2020

Pekny den prajem mamicky prosim vas podavali ste si niektora ziadost o zmenu pobytu v kuleloch ? Ja som si podavala do vszp od lekara sme mali lucivna pre obe deti a oni mi jedno dali do smokovca a jedno do lucivnej ale chcem ich dat oboch do smokovca no tu je ten hacik ze neviem ako napisat ziadost o zmenu nakolko to musim opat zaslat do vszp ci to schvalia mame schvalene aj so sprievodom do smokovca kam ide dcerka dakujem za kazdu cennu radu 😘

sebastianmichal
12. máj 2020

@jajusa26 skus tam zavolat
Ja mam union mam schvalenu kupelnu liečbu ale mozem ist kde chcem este mi napisali 4kupele. Mozem sa opytat bola si v smokovci uz?

nikiki29
12. máj 2020

@jajusa26 neviem o aký typ kúpeľov ide no ak to diagnóza dovolí malo by to ísť. Určite tam zavolaj, u nás boli celkom ochotní a nasmerovali čo a ako podať (ja som ale teda podávala sťažnosť, to bol trochu iný prípad). Myslím že by mala stačiť klasická žiadosť o zmenu kúpeľného strediska, vlastnými slovami odôvodniť...

jajusa26
autor
13. máj 2020

@sebastianmichal my ideme uplne prvy krat a do toho este korona tak sa to tazko vybavuje uvidime co nam odpisu

sebastianmichal
13. máj 2020

@jajusa26 tak drzim palce na kedy mate termín?

jajusa26
autor
15. máj 2020

@sebastianmichal termin nam dali kedny kupele aeptember jedny oktober len cakame co odpise poistovna lebo tam je ta lehota 30 dni 😏