Žlté chrasty

zuzanita193
23. jún 2015

ahojte mamicky .. mame problem s tvarickou a hlavickou. mame tam zlte chrasty uz pomaly aj na krku uz asi tyzden. mali ste to aj vy? ako sa ich mozme zbavit?? zmiznu same alebo ako, lebo uz neviem. sestricka u ekara mi poradila aby sme dali kvapky biogaja ale tie su proti kolike tak neviem ci mu mozem dat? dakujem

zuzanita193
autor
23. jún 2015

hlavicku sme mastili 3x Babysquam-om(to je na supinky vo vlasoch) a vraj to zmizne aj z tvare len nicim nekremovat. mame v tom pokracovat?

pe
23. jún 2015

taký šampónik na to existuje, je veľmi účinný, teraz si nemôžem spomenúť ako sa volá, je v bielej plastovej fľaške a taká žltá ptvorka je na ňom nakreslená, skús sa opýtať na šampón proti tejto žltej chraste v lekárni, tam ho dostať, pekne vonia, deťom sa páči a pomôže...

dadka232
23. jún 2015

Volá sa to babe šampón na mliečnu chrastu 😉

martina833
23. jún 2015

pouzivala som asi mesiac sampon na mliecnu chrastu DUCRAY Kélual , ale ten vobec nezaberal, tak som skusila krem tyroler natursalve, stacilo asi 2 x pouzit a bolo po probleme... nahrubo natriet, pockat 20 min. a zmyt, potom este kefkou jemne vycesat... na tvar som jej ho natierala v tenkej vrstve.....

ichbinich
24. jún 2015

Exsituju rozne pripravky:
Sampon babe proti mliecnej chraste
Avene gel na mliecnu chrastu
obycajny baby olej nechat posobit, umyt, vycesat
namiesany salyciovy olej na predpis z lekarne
...
U syna nezabralo NIC, az kokosovy olej. Reku, nepomoze-neuskodi, a kukala som ako puk. Po prvom natreti sa mu same odliepali a dali sa celkom dobre vycesat. Po druhom natreti neostalo NIC. Akurat sa mu zase vratili (po asi pol roku), ale ani zdaleka take hrozne, tak mu to musim zase natriet.

Dcere stacilo dat ten babe sampon a na jeden kat vsetko slo vycesat, po tyzdni bola este jedna(!) supinka, tu som vycesala bez pomocok 😉

pe
24. jún 2015

@dadka232 aaano presne 🙂 dakujem, nechapem, ze som si na ten nazov nemohla spomenut 🙂 tak ten mojim detvakom dobre zabral na tu chrastu, ani ich nestipal v ockach a este sa im aj pacil obal 🙂