Zliezajúce nechty u 5-ročného

1. sep 2024

Ahojte synovi som si všimla pred pár týždňami mal na prostredník ruky na spodu pri tej kozke akoby dierku no a jemu začal celý necht zliezat a vyrastať nový hneď na to to isté na palci na ruke má asi dopoly akoby zlomený a teraz prišiel za mnou s tým že to nie je fér a ukazoval mi malíček na nohe a vyzerá že aj tam mu zlezie necht to si zas vravím že teoreticky keď aj z topánok no ale neviem 😑 myslíte že to môže byť niečo závažné alebo skúsim zatiaľ doplniť nejaké vitamíny ja neviem môže dieťa zinok? Asi áno že. Nedávno bol na krv a doktor mu predpísal železo mal tam zvýšené zas eozinofily ale zas nič asi strašné na čo by ma lekár upozornil brali mu vtedy komplet krvný obraz a myslím že aj biochémie.

dadka1997
1. sep 2024

Toto sa deťom deje po 5. chorobe

yukki
1. sep 2024

Hej, aj mojej mladšej dcére zliezli po 5.chorobe

andreakotesova
1. sep 2024

Môjmu synovi vsetky zliezli po chorobe nohy-ruky-usta (tzv. 7. choroba).

autor
1. sep 2024

No on veru mal 5 či 6 či kolkatu chorobu ale ešte v apríli vtedy mal aj salmoneloza a potom mal vyrážky na tvári ja na celom chrbte a mladšiemu to potvrdil lekár čiže predpokladám že niečo také mal aj on. Môže to byť aj po takej dobe?

andreakotesova
1. sep 2024

Nie.

matullienka
1. sep 2024

Nemal za posledný mesiac horúčku? Mladšej zlezu nechty občas aj po vysokej horúčke

autor
1. sep 2024

@matullienka bral ATB asi tri týždne dozadu mal angínu

viestta
1. sep 2024

po sarlachovej angine sa moze lupat koza na chodidlach a dlaniach aj sa mozu zlupat nechty