Zle preliečený streptokok u deti

miriam7979
28. feb 2024

Ahoojte prosim mate niekto skúsenosť ze niektoré s vašich deti malo zle preliačeného Streptokoka? Mala ho mala minulý mesiac mala cervene bodky v hrdle pár ale popritom aj chrípku dostala antb na 10 dni a teraz na zas cervene bodky v hrdle a je taka všelijaká raz dobre raz zle …ze ci nemôže byt ze to bolo zle preliečení alebo nezabrali antb nato 🤷🏼‍♀️zajtra snou zbehnem nech jej spraví výter ale tak kým prídu výsledky 🤷🏼‍♀️dakujem

nikpa
28. feb 2024

@miriam7979 to je boj na dlhé trate keď sa vôbec dá vyhrať. My sa ho nevieme zbaviť už niekoľko mesiacov, ATB nezaberaju a už prestali aj alternatívny ktoré som skúšala ako rakytníkový olej, koloidné striebro, Citricidal a co ja viem co ešte. Keď ma niekto radu ako sa toho zbavil, sem s nou

zuzkaa1991
28. feb 2024

Ake antibiotika ste mali?my mame prvýkrát streptokoka tento týždeň

miriam7979
autor
28. feb 2024

@nikpa to fakt? Ja ze dostane antb a prejde to 🤷🏼‍♀️ale my pride ze ho ma zas …dostala antb pred 4 týždňami
Medoclav a neviem ci to nema u vas ma ake príznaky? Dakujem

miriam7979
autor
28. feb 2024

@zuzkaa1991 Medoclav sme dostali …a príznaky mate ake?

nikpa
28. feb 2024

@miriam7979 syn má na koži a v nose. Na koži má škaredé vyrážky, v nose zatiaľ bez príznakov. Aj keď posledné 2 týždne ma stále sopeľ, no dúfam že to len chytil od staršieho a prejde to.