Zistia mi pri odbere krvi nikotín?

neznamyuser
14. máj 2024

o 2 dni mam odber z krvy a moču mam 16… mozu mi zistit nikotin? ked testy su na choresterol-cukrovku

stellarstar
14. máj 2024

@neznamyuser koľko máš rokov?

viestta
14. máj 2024

Frajeri ste, ked pokurujete kade tade, ale ked mate ist na preventivku tak ste vsetci pokakani (nie si prvy co sa to pyta)
A nie, nebudu to zistovat. Nikoho nezaujima ci fajcis ci nie.

domkakvet
14. máj 2024

@neznamyuser tak z mocu nie a z krvi ano, ak budes rano fajcit, to uz v 16 nemozes vydrzat?

neznamyuser
autor
14. máj 2024

@domkakvet prave že fajcil som dnes z kamaratmi preto..

domkakvet
14. máj 2024

@neznamyuser odber mas az za dva dni, to uz v tele mat nebudes, ale inak to nezistuju, aj ked sa to da, ale po dvoch dnoch by si tam uz nemal mat nic.

mijunik
15. máj 2024

@neznamyuser moralizačné okienko: Vieš čo učím svoje deti? “Keď niečo urobíš, tak si za tým potom stoj.” Keď chceš fajčiť, máš na to asi dôvod. Prečo si teda nestojíš za svojim a nemáš na háku aj u doktorky? Fajčenie absolútne neschvaľujem, ale kurnik, si chlap a tak sa k tomu aj stavaj. Alebo si nedokážeš tento svoj zlozvyk obhájiť a potom Ti nezostáva iné, len s fajčením prestať. Aby si nemusel klamať. 🙂

neznamyuser
autor
15. máj 2024

@mijunik no mam 16 a moja rodina je prisna ..dovod je že chcem dat dole nejake tie kila a priznat sa doma o tom uz urcite nie len chcem vediet ked mi robia odber na cholesterol a cukrovku či bi to tam zistilo ze mam v sebe nikotin ..

neznamyuser
autor
15. máj 2024

@stellarstar 16 pise to tam
hore

mijunik
15. máj 2024

@neznamyuser je super, že chceš dať dolu nejké tie kilá (ak je to prospešné), len dúfam, že nefajčíš kvôli tomu, aby si schudol… 🤨 Ale ešte jedna otázka - keď riešiš v tomto veku cukor a cholesterol, nemyslíš, že telo má už aj tak dosť roboty? Potrebuješ mu nákladať ešte aj fajčením? 🙏😳 Prepáč, že rýpem, už dám pokoj, ale mám deti 18 a12-ročné, tak sa vo mne ozval starajúci sa pud… 😁

neznamyuser
autor
15. máj 2024

@mijunik jasne len chcem vediet ci to tam ukaze v tych vysledkov ze je tam nikoton

viestta
15. máj 2024

@neznamyuser takze ako som napisala, frajeris aby si bol husty pred kamaratmi, ale si predposraty ak by sa to doma prevalilo. Uz si dost stary aby si za svoje skutky vedel znasat aj nasledky. Uz aj podla zakona si trestnopravne zodpovedny. Takze bud rovnako husty ak by si dostal par vychovnych...