Zinzino rybí olej - skúsenosti

18. dec 2023

Ahojte maminy aku skúsenosť máte s týmto rybím olejom?
Treba si spraviť tak veľmi ten test k tomu či stačí užívať na váhu.
Potrebujem recenzie od vás bežných užívateľov nie od predajcov vďaka 🙏🏼

autor
18. dec 2023

Nikto?? Poprípade s möllers olejom skúsenosti?

pralinka25
18. dec 2023

ja som to kupila teraz detom. test som robit nedala. davam podla vahy zatial.

autor
18. dec 2023

@pralinka25 vďaka za odpoveď 😊

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silvia2013
18. dec 2023

Ja som to brala, aj test som mala, skoda penazi za test a bla bla.

chrumka333
18. dec 2023

Ja užívam mollers aj deti a spokojnost.teraz som zobrala aj to výhodnejšie balenie.zinzino nemám skúsenosti

pralinka25
18. dec 2023

@kittykat22 vidis ani som nevedela. nasla som normalne v lekarni a dalej nic nezistovala. ani mi to nenapadlo.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. dec 2023

@kittykat22 aj mne to tak pride .tak sa pytam 😄...ja som tiez zinzino videla v lekárni pred mesiacmi ale teraz ho neviem nájsť zazrakom v lekárni .. zaujímavé
@chrumka333 super vďaka.viem ze maju aj baby verziu 1-3r myslím.. pozdáva sa mi viac ako pretlacane Zinzino 😄

autor
18. dec 2023

@silvia2013 ved toto sa bojim.jedna pani ma strašne tlačí do ich 6mes. Programu a to mi zprotivilo cele zinzino a môže mi už posielat lajstre a tabuľky o tom už je to premna také silene a divne

hanaxxx
18. dec 2023

@chrumka333 ak sa mozem spytat, zbadali ste nejake pozitivne ucinky, ked si spokojna?

hanaxxx
18. dec 2023

Udajne jeden z najlepsich olejov na trhu je od firmy eqology. Objednava sa priamo z norska od vyrobcu. Ak si objednas produkty na 6 mesiacov, mas ich za vyhodnejsiu cenu. Mozes si ale objednat aj iba jeden kus.

autor
18. dec 2023

@chrumka333 aj ja som zvedava na vaše skúsenosti a nejaké pozitívne účinky. 😊

autor
18. dec 2023

@hanaxxx pozerala som . Len to je pre deti od 3r my mame 15mes

pralinka25
18. dec 2023

@kittykat22 kupovala som z pilulky cez net este niekedy na jesen. teraz som nepozerala.

pkgirl30
18. dec 2023

Za mňa zinzino nie, môj syn je síce autista a epileptik a práve preto som to chcela skúsiť ale bolo to horšie, viac záchvatov, nervozita, nesústredenosť

pralinka25
18. dec 2023

@pkgirl30 a davas nieco ine? daj tip

pkgirl30
18. dec 2023

@pralinka25 absolútne nič, skončila som s akýmkoľvek prípravkom, vitamínom, všetko bolo len horšie...skôr som pridala viac ovocia aj zeleniny, a obmedzila som mäso, nie extrémne lebo aj mäso potrebuje ale pomenej a odvtedy je to so záchvatmi lepšie...podľa mňa sú vitamíny z lekárne len ďalší bordel do tela

chrumka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chrumka333
18. dec 2023

Ja mám 2 r a 3,5 r máme to od 3 r s citrónovou príchuťou, dávam to aj mladšiemu polovicu kávovej lyžičky, staršiemu celú. Neviem posúdiť nejaké zjavné pozitívne účinky 🙂 , od septembra čo chodí starší do škôlky bol chorý doma s kašľom až teraz v decembri ( nejaká hemofilova infekcia),ale či to je vďaka oleju neviem lebo dávam aj imunoglukan a probiotiká.mladsi detto.

silvia2013
18. dec 2023

je to hlupost , za tie peniaze si nakup ovocie a zeleninu , lepsie urobis

autor
18. dec 2023

@pkgirl30
@chrumka333
@silvia2013
Ďakujem baby za infosky a reakcie 😊❤️

tiezjedna
18. dec 2023

naši majú urobený aj test, berú necelý rok a musím povedať, že synovi úplne vymizli zažívacie ťažkosti. Ale neberie len olej, má celú kúru.

tiezjedna
18. dec 2023

@silvia2013 jasné. Ideálne v supermarkete, keď to precestovalo pol sveta, bolo striekané chemickou šmakuládou a 5x zmrazené/rozmrazené😂

pkgirl30
18. dec 2023

@silvia2013 tiež som radšej za zeleninu a ovocie

katka164
18. dec 2023

Našej dcérke dávam tento,kupovala som na základe recenzií a teda zatiaľ 🤜🤜,užíva od októbra🙂

76california
18. dec 2023

@pkgirl30 to len tip, ak ste o tom ešte nepočuli, "fekálna transplantácia", veľmi dobré výsledky vo svete - úprava mikrobiomu v čreve - následné pozitívne zmeny vo fungovaní neurotransmiterov

silvia2013
18. dec 2023

@tiezjedna a kto ti káže mrazené? To by si nebola ty, keby si nerypala!!

tiezjedna
18. dec 2023

@silvia2013 a to by si nebola ty, keby si nevyhlásila rybí olej za hlúposť a nepriadala múdro, že "viac ovocia a zeleniny" je lepšie 🙄

sonkyp
18. dec 2023

Dobry den, moj priatel si kupil licenciu na predaj Zinzina, ja som k tomu stale nejako tiez nenasla presvedcenie ci je to ok, alebo nie je. Ale berieme to vyse roka cela rodina, mne prestala unava, ktora bola uz neunosna, test som mala najhorsi na SVK, teraz po roku mi je super. Ale ci je to Zinzinom neviem. Priatel ma tiez klientku, ktora mala nador na mozgu, min. rok jej davali posledny mesiac zivota, teraz je tu, a dokonca vysledky sa jej zlepsuju, je plna energie. Som milo prekvapena, ze pani to az takto pomohlo! Ale na druhej strasne, poznsm wj ludi, co im to neurobilo nic, resp. nevideli rozdiel. Takze stale sama neviem co si o tom mysliet. A ano, zalezi od predajcu, ako k vam pristupuje, aby nerobil na vas natlak lebo toto sama neznasam. Moj priatel to nerobi kvoli €, ale preto lebo ho zaujali prezentovane vysledky. Ma to ako bocny prijem. Su však predajcovia, co vam to nanutia a nepovedia cele podmienky a potom to vyzerá fakt zle. Takze aj mne ten predaj pride cely divny, ale podla mna vyrobky pomahaju.