Zinzino BalanceOil - skúsenosti

martina0303
5. nov 2021

Čaute ake máte skúsenosti s týmto olejom chcem to davat synovi 3.5r čítam same chváli na ten olej ale chcela by som aby niekto napísal realnú skúsenosť .Moj syn je neverbalny ma slabšie porozumenie prosím nerieste mojho syna diagnozu zatial mame iba ze je pozadu mna zaujima teraz ten olej zinzino ci sa oplati za tie nemale peniaze kupovat

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka123123
30. jan 2022

Ja ho davam mojmu od 3 r a na9zaj je super vidim velke pokroky aj co sa tyka imumity a aj dozrievania cns..nie som ziaden predajca ani nic podobne

martina0303
autor
1. feb 2022

@zanka2 ahoj môže spôsobovať zinzino olej ze je syn viac plačlivy a nervózny môže to byť z toho??

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka36
4. apr 2022

@zanka2 ahoj, vidim, ze si nastudovana🙂. Ja ho davam synovi dakedy aj nalacno🤷‍♀️. Je tam potrebna viazanost na jedlo? Lebo toto som sa nikde nedocitala. Kamka dava detom po veceri a hajde spat.

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwka36
4. apr 2022

@zanka2 snazim sa aspon jogurt, pohar mlieka. Mam dost obmedzeny cas, lebo potom dostava lieky🤔

henka123123
4. apr 2022

Ja ho davam po vecery

iwka36
4. apr 2022

@henka123123 rano, vecer ma lieky. A ked je skolka skola, som rada, ze mu dam ked je cas. Neriesim ci jedol, nejedol🙈

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evkaap
15. jún 2022

@henka123123 ahoj, môžem ti napísať spravu

zanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka123123
15. jún 2022

@evkaap ano

podvodzinzino
27. feb 2023

Pozor na predajcov a ich viazanosť na 6 mesiacov ktorú Vám samozrejme oznámia až po zaplatení prvej objednávky.
Ak Vám produkty nepomôžu ba dokonca uškodia ste povinný nasiliu ich polroka platiť.
Za storno si účtujú nemalé peniaze. Choré a podobné praktiky ako Helvetia atď...

martuska321
27. sep 2023

@podvodzinzino veď sama si robíte objednávku a vidíte čo si potvrdíte ...ja som si sama vybrala odber naraz a prišlo mi naraz 11 fliaš ..alebo si to dáte mesačne ...je to na vás

lenjabart
25. feb 2024

@martuska321 mne robila objednavku ich obchodna zastupkyna a neupozornila ma ani ma viazanost ani na postovne, ktore sa plati k cene produktu. Pri ziadosti o zrisenie pravidelnej objednavky si chcu uctovat 50eur. Suhlasim, ze je to podvod a Zinzino nie je seriozna firma s takymito praktikami.

martuska321
26. feb 2024

@lenjabart ja si nemyslím, objednávam pravidelne a som spokojná, neviem prečo vám niekto robil objednávku...ak vás klamala treba nahlásiť ju ..

martuska321
26. feb 2024

@lenjabart máte nejaké dôkazy na to čo tvrdíte ? Správy emaily že ste nebola upozornená ? Na ich stránke si to viete sama pozrieť ...ja si robím objednávky sama a nemám žiadny problém ☺️👍 a dopredu má informovali aj vtedy o tom že je tam viazanosť...

lucina1100
10. mar 2024

@iwka36 rybie oleje sa výlučne musíš dávať po jedle, skúste si dať na lačno vy olej, tak vam tak bude zle že až a ešte vam zaťaží - urobí takú škvrnu na žalúdku - zasekne ich kde potom nechcú deti jesť,

lenjabart
16. mar 2024

@martuska321 tesim sa, ze mate dobre skusenosti so znackou Zinzino a ste spokojna. Bohuzial, moja skusenost je ina. Nemam sice dokaz v emaily, ze ma neupozornili na viazanost (neviem si ani uplne predstavit takyto dokaz🙂 ), ale uz to riesi SOI, ktora ma vsetky ostatne podklady, dokumentaciu, aj pristupy do mojho uctu.

martuska321
19. mar 2024

@lenjabart a ako ste s tou osobou komunikovali ?

meggi21
19. júl 2024

@martuska321 kam toho človeka nahlásiť?