Zhoršený reflux v 6 mesiacoch

dlucy
16. jan 2019

Mamicky nam sa zhorsil reflux v 6 mes mate s tym skusenosti? Papame prikrmy mame AR mlieko ale aj tak nas to dost trapi. Dakujem

lubik87
16. jan 2019

@dlucy nezačalo.dieta náhodou liezť po 4 ? Keď sa.teflux zhoršil

dlucy
autor
16. jan 2019

@lubik87 este nie vobec iba sa otacame na brusko a spat 😊 a gulame po obyvacke

malinajahoda
16. jan 2019

@dlucy treba dávať pozor, aby sa dieťa neotacalo na bruško po kŕmení. Klin alebo vyvýšeny matrac máte?

dlucy
autor
16. jan 2019

@malinajahoda mame vsetko vsade mame ho po najedeni 30 min na rukach ale to uz sa kruti ze chce ist dole. Ale grcka poriadne...

malinajahoda
16. jan 2019

@dlucy akú značku mlieka mate? A príkrmy robíš redšie? Grcka len po mlieku alebo aj po príkrme?

mrkvicka060
16. jan 2019

@dlucy ked ma taky poriadny reflux tak aj 24 hodin ho mozes nosit, hocijake mlieko mu kupit, gastrotus a kadejake somariny, sledovat aby sa neotacal po jedle a podobne... Je to uplne jedno. Moj starsi mal strasny reflux, ale on od narodenia. Mali sme osusku na zemi a snazili sa tie sable smerovat na nu ak sme ho prave drzali, inak sa tie (s prepacenim) grcky rozpleskli kade tade po dlazke a umyvala som stokrat denne. Doslova stokrat. On grcal skoro furt. Aj hned po jedle, aj hodinu po jedle, aj dve hodiny po jedle, aj pred dalsim jedlom... No stale. Trvalo mu to do 14 mesiacov. A odzaciatku som robila vsetky "protirefluxove" opatrenia a vsetky boli nanic. Treba len vydrzat. No ak sa mu to v 6 mesiacoch rapidne zhorsilo, ze predtym trosku grckol a bol klud a teraz sabluje ostosest, tak urcite treba ist k lekarovi.

lubik87
17. jan 2019

@dlucy to môže byť aj tým 🙂 moja keď začala na 4 tak staaaale pregrcla tlačila si na bruško buď bozkami alebo si naň ľahla aj dve hodky po napapani...pokiaľ ti negrcka prúdom tak zhoršenie to nieje len pri gulami viac potlačí bruško a je to 🙂

dlucy
autor
17. jan 2019

Dakujem baby uz sme boli na gastre brali mu aj krv kvoli alergiam aj na kravske mlieko ja mam intoleranciu tak uvidime ci to nebude mat aj on.