Zhodnotenie výsledkov

9. sep 2022

Ahojte mam syna(3 roky) , robili mu ko . Ma znizene a zvysenne niektore hodnoty ( nie nejako rapidne). Vedeli by ste mi povedat ci su ok,lekarka to vobec neriesila. Viem,ze mam verit lekarke,ale pre istotu sa chcem spytat ,ci Vase deticky nemali podobne vysledky,resp. sa tu mozno najde lekar,ktory sa do toho rozumie trosku viac. Syn trpi castymi problemami s dychacimi cestami.

Dakujem

lienocka2808
9. sep 2022

naozaj tieto hodnoty sú úplne v poriadku. Nič nie je extra zvýšené ani znížené natoľko aby to indikovalo niečo vážne. Trocha zvýšené Eozofily možno napovedajú nejakej zatiaľ miernej alergii ( nemá sennú nádchu?). Inak ok.

autor
9. sep 2022

@lienocka2808 dakujem krasne, momentalne cakame na termin u alergo,ale predpokladame,ze hej ,kedze obaja rodicia sme alergici.

lienocka2808
9. sep 2022

Ale ani tie Eozofily nesvedčí zatiaľ pre silnú alergiu, niekedy bývajú hodnoty aj okolo 500. Čiže zatiaľ to nie je také zlé, ale môže to postupovať. Ešte ma mierne znizene železo, skúste sa spýtať lekárky, či nemá niečo brat.

autor
9. sep 2022

@lienocka2808 ano, to nam povedala ,ze zatial len v strave a cucoriedkovy narosan mame skusit .