Zelená hnačka u 2-ročného

daniella54
15. mar 2023

Dobrý deň chcem sa opýtať syn mal teraz dva roky … dnes je to 3 deň čo hnackuje … Farba sa stále mení zo zelenej na žltú potom na žlto hnedú niekedy ma v plienke aj hlien taký akoby krvavý tak jemne … Dnes ma už hnačku hustejšiu len stále sú tam tie hlieny a tá krvicka … Veľmi silne zapácha počas týchto 3 dni… Volala som k Dr povedala nám že treba dať smektu a keď nie volať na pohotovosť … tak už včera som volala pooobede na pohotovosť tam povedala ze to môže mať podráždene to crievko a keď neplače nema bolesti a pije a papa tak mám počkať… zajtra idem ráno k Dr osobne lebo toto jej vybavovanie po telefóne si myslím nema žiadny zmysel … nieje to z mojej iniciatívy ze volám ona to vždy káže najprv volať a ona vraj potom rozhodne … mali papa , pije nema teploty je veselý spinká pekne …je očkovaný na rotavirusy … malo vaše dieťatko takéto problémy a prešlo mu ? Bojím sa aby nemal niečo vážne a je po antibiotikách teraz to bude 6 dni čo ich neužíva. Lekárnička povedala ze by to mohol mať z toho … ďakujem

ema32
15. mar 2023

@daniella54 Môže to byt podľa mna po antibiotikách , u nás to zvykne byt po nurofene. Odporucam dať probiotiká a odsledovať, pokial nemá bolesti malo by sa to upraviť pokial sa nezlepší tak vzorku stolice odniesť . Nemaj obavy bude to Ok🥰

daniella54
autor
15. mar 2023

@ema32 ďakujem pekne lebo som vystrašená koli tej krvicke a od korony všetci “liecia” po telefóne