Zdurené prsíčko u novorodenca

23. dec 2022

Ahojte maminky , moja mala mala v utorok dva týždne , teraz som si všimla že jedno prsicko má tvrdé zdurene , druhé trošičku tiež ale omnoho menej . Včera vecer a v noci to určite ešte nemala . Doktorke som volala nezdviha možno už ani nerobí , viem že má upozorňovala na prehliadke keď mala mala týždeň že sú to hormóny , tak nemám panikáriť ? Ďakujem , som prvorodička nemám žiadne skúsenosti 😥

pribinak
23. dec 2022

Nie, nemusíš panikáriť. To sú ešte hormonálne zmeny
Panika nastáva až v momente ak by mala nejaký výtok z bradavky

autor
23. dec 2022

@pribinak ďakujem krásne , budem to sledovať

malenacka33
23. dec 2022

Moja dcéra to mala tiež, netreba panikarit, kázala nám doktorka prikladat na to na chvíľku oceánovu mast na tampone ale ozaj len na par minut!

martinka13
23. dec 2022

Je to normálne. Aj moja tak mala

amelia89
23. dec 2022

Ahoj,oboja moji synovia to mali, zdurena uzlinka. Prvykrat som sa tiez zlakla,druhykrat som to uz poznala takze klud. 😊

mariet24
23. dec 2022

Obaja synovia to mali, natierali sme len octanovou masťou, pekne to zmizlo

janinah
23. dec 2022

Dúfam,že máš dosť rozumu a neberieš nijaké HAK...v ostatnom ako píšu predo mnou.

autor
23. dec 2022

@janinah ja si nedám ani len paralen , nie to ešte HAK . Ďakujem

salonka77
23. dec 2022

Aj moja mesačná dcérka to mala prednedávnom. Sestrička na poradni nám kázala natierať octanovou masťou a priložiť kozmetický tampón, aby sa neumastilo oblečenie. A pomohlo to.

anavixy
23. dec 2022

Minimalne 6-8 tyzdnov ma na to aby sa telo novorodenca vycistili od hormonov matky. Dovtedy moze mat (aj chlapci)zdurene prsne zlazy, genital… panika naozaj nie je potrebna, ani nijaka “liecba”.