Zdravotné problémy bábätiek

alenaferiancova
20. nov 2022

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či má niekto z vás problém s grganim u bábätka.
Nas to trápi od malička, najprv neustále vracanie, štikutka az po neustále grganie. Nevieme ani zaspávať v kočíku pretože po polhodine sa zobudi na grganie. Ma 11 mesiacov a stále to pretrváva, čokoľvek spapa potom grga aj 2 hodiny a nejde to vôbec a keď sa ma ísť spinkať tak sa uspavame na rukách lebo ďalšie 2 hodiny grgame aby sme vôbec zaspali a niekedy aj zaspí ale strašne so sebou myká lebo ešte by chcelo grgnut ale nejde to a potom sa celú noc prehadzuje v postieľke a plače zo sna lebo bolí bruško a nič nefunguje. Aj bruško mastime, cvičíme s nožičkami, masírujeme chrbatik a nič nepomáha. Poraďte mi prosím niečo na to grganie, nemôžem ani začať uspavat pri knižke lebo nevydrží ležať kym riadne sa nevygrga ale to nám nejde 🙈 podľa lekárov je všetko v poriadku 🙈

ladybug138
20. nov 2022

@alenaferiancova nemoze mat reflux?

alenaferiancova
autor
20. nov 2022

@ladybug138 podľa lekárky nie je v poriadku, aj na gastre sme boli a všetko je OK

paciko9
20. nov 2022

Ja by som sa este popytala, na žaludočnu kyselinu. Moja mama mala stym, problem stale po jedle grgala. Tak vam mozno nieco na to dr poradi na znizenie ph kyseliny.

alenaferiancova
autor
21. nov 2022

@paciko9 to stačí ísť k obvodnému? Lebo boli sme aj na gastro a len mliečko stále menili a už povedali ze je v poriadku tak ako aj na začiatku

paciko9
21. nov 2022

V tomto poradit neviem, mamina to mala dlhodobo a tabletky jej predpisoval obvodak. Ale treba sa popytat pediatricky.