Zase chorý synček

12. okt 2022

Ahojte,odkedy synček nastúpil do škôlky,tie choroby sa nás nejak držia.Davam mu na imunitu Imunoglukan,objednala som aj Vironal,čo kamoska chválila že pomáha.No nič.V septembri bol doma so soplikmi nemohol dýchať.A teraz zajtra zas ho nechám doma,má upchatý nos.Je zachripnuty a kašle.Co vám najlepšie pomohlo proti chorobám?A čo na imunitu?Chodíme každý deň von,aj keď je zima či sneh.September chodil len na pol dňa,od októbra na celý deň do škôlky.Zacal sa v noci pocikavat neviem prečo,nepýta sa a do rána je v mokrom pyzamu.Predtym nemal žiadne nehody.Urcite aj z toho je chorý a v skolke polovica triedy chyba kvôli chorobe.Uz neviem ako bojovať proti tomu?Zakaždým aj ja to od neho chytím😔

danielahamar
12. okt 2022

Musí z toho vyrásť, za mňa nefunguje vôbec nič a co sa týka povolania, psychika? Chce chodiť do škôlky? Prechladnutie? Moč sa dával na rozbor?

agnes28
12. okt 2022

Pre niektoré deti je nástup do skolky veľmi stresujuci, môže na to reagovať takýmto spôsobom. Plus chorobnosť je o to väčšia, až si zvykne, bude to lepšie. Nezostáva vám iné, len vydržať.

autor
12. okt 2022

@danielahamar Povie že do škôlky nie ako nechce,ale ide tam bez plaču.Zo začiatku strašne plakal,preto bol celý september len do obeda.No už si zvykol,aj spinká v škôlke.Moc som nedávala na rozbor.Vecer dlhšie trvá pokiaľ zaspí keďže spí v škôlke a potom zaspí tvrdo a neuvedomuje si že chce sa mu cikať,tak sa docika.Alebo neviem prečo.

luccija
12. okt 2022

Tak mu daj na noc plienku.Ano, deti su chore casto vacsinou sme mali v triede v skolke jesen, zima o polku menej deti 3 dni bolo tyzden nie, tyzden 2 t doma...

zuzkaa1991
12. okt 2022

Napiste mi správu presli sme s tym mihuky rok....tento rok som zvedavá a to som.skusila všetko🙂

autor
12. okt 2022

@luccija Nechcem mu dať plienku
@zuzkaa1991 Píšem ss

zorkahorka
12. okt 2022

Ziadne vitaminy ti nepomôžu. Neboj,aj ine deti zo skolky (najma tie najmladsue) su stale chore, tboje dieta nie je jediné