Zarasteny necht 12 ročného syna

havedka
7. mar 2014

pekny vecer maminky,moj maly syncek autista 12rokov,ma zarasteny nehet na palci na nozke,neviete mi prosim poradit co s tym?

sharmari
7. mar 2014

Sada na zarastajúce nechty IMKOR... alebo ísť k pedikérke a pýtať si šponu... nebolí to.. je to nepríjemné, ale keďže som zažila aj domáce liečenie, aj pedikérky, aj obvodného lekára a skončila som u chirurga - nič z toho nepomohlo.... až nakoniec som našla to šponovanie a nedám na to dopustiť, sadu mám aj ja doma, a keď cítim, že sa to začína, tak už si to aj lepím... držím prsty 🙂

mariro
7. mar 2014

urcite navstiv pedikerku,ktora bude urcite vediet co s tym.Ja odporucam takisto sponovanie sponami Podofix.Mam to overene sama som mala nalepene a aj ich davam zakaznikom a vysledky su uzasne.Je to bezbolestne.V BA ti viem odporucit pedikerku s ktoru sa osobne poznam a je vyborna.Tu mas link na jej stranku ,napis jej.
https://www.facebook.com/pages/Schumann-Berthol...

27aduska
7. mar 2014

Co to myslite tym sponovanie sponami to kde zozeneim?🙂)

havedka
autor
7. mar 2014

@sharmari dakujem kdesa da taka sada kupit a kolko asi stoji,ja som sa pytala v lekarni a nic take nemaju ziadne lieky na zarastanie

sharmari
8. mar 2014

http://www.studio25.sk/imkor-shop/ je trošku drahšia, ale mne to stálo za to... po tých všetkých peripetiách čo som si s tým nechtom prežila.... 36€ za 3 pásiky k tomu lepidlo a drevená palička na aplikovanie.. s tým, že tie 3 pásiky si vieš ešte rozstrihnúť na 3 časti, takže 9x si to vieš použiť... a ja som dokonca, ak sa mi odlepila tá z nechta, tak som si ju len prepílnikovala a dala ju naspäť aby som ešte ušetrila.. 😀 na tej stránke máš aj návody.... mne to väčšinou lepil muž 🙂 len nech sa dieťa nezľakne, na začiatku bude cítiť tlak na necht... bude ho to trošku ťahať, ale rýchlo si zvykne 🙂 hovorím, z tých všetkých možností je táto najmenej bolestivá

alila
8. mar 2014

Som pedikerka, pracujem 10r , mam skusenosti pozrite si moj profil, www.alila.sk a kludne sa zastavte so synom

havedka
autor
10. mar 2014

@alila dobry den pozrala som si vasu stranku,moj syncek je autista ,nie uplny,ma crty,kolko by nasto asi stalo,dakujem a kde sidlite?

havedka
autor
10. mar 2014

@alila pozeram ze ste z nitry,to je daleko my sme z ba,skoda ☹

evening_star
10. mar 2014

Podľa toho, v akom je to štádiu, ja mám so zarastenými nechtami problém od 12 rokov a nikdy mi nepomohlo nič iné, len chirurgia, a čím skôr, tým lepšie, lebo to menej bolelo. Už som s tým bola na chirurgii minimálne 10krát. Na to nepomôže žiadna mastička. S tými šponovacími prostriedkami skúsenosť nemám. Možno aj dobrý pedikér pomôže, ale asi to musí byť v počiatočnom štádiu. Ak mu to už hnisá, šla by som na chiru.

alila
10. mar 2014

@havedka
Cenu vam neviem takto poved musim vidiet necht.cennik mam na webe.Momentalne sa ku mne dostanete az v maji.Je mi luto.Som na Md

mariro
5. máj 2014

Nechty treba sledovat a pri najmensom podozreni na zarastanie nechtu treba okamzite vyhladat skusenu pedikerku a problem riesit,nenechat to zajst do stavu hnisania a zapalovych procesov.Problemom treba predchadzat a robit prevenciu ,samozrejme ak sa to da.Spony maju velmi velky uspech a aj uzasne vysledky. 🙂

ingridd
8. máj 2014

ahoj, ako domáce riešenie je uplne najsamlepšie podlepovanie pod ťahom, odskušané a funguje, velmi lacná metoda

pridávam link http://nechty-dajana.webnode.sk/pedikura/ako-na...

janickacrazy
12. máj 2014

@havedka ahoj, možno to už máte vyriešené, ale moj syn to mal tiež a nám pomohla doktorka na kožnom, boli sme tam 2krát a už je po probléme, odstrihla mu to špeciálnymi nožničkami a ani ho to velmi nebolelo, vravela, že netreba íst na chirurgiu zbytočne, najskor treba vyskúšat kožné, je to za pol minutky a skoro bezbolestne

havedka
autor
13. máj 2014

@janickacrazy dobry ja som bola s malzm u chirurga a zatial mu to nestrihali,len naordinoval masticku a kupele v soli a repiku,uz sme tam boli asi 5krat,zatial to doktor neriesi strihanim,zacal mu vyrastat nechtik a doktor vravel ze to vyzera dobre

janickacrazy
13. máj 2014

@havedka dúfam, že to bude v pohode, my sme tiež mali aj mastičku a nám stačili len 2 návštevy a máme pokoj tak som rada, držte sa, inak ja mám tiež Davidka 😉