Zápcha, užívanie Dufalaku - vysadenie

10. jan 2021

Ahojte, môj stvorrocny ma problémy s kakanim a dva roky užíval dufalak. Občas zaberal, občas nie. Konečne som mu ho vysadila a zase je zapchaty, kaka iba po cipke... už neviem ako by som mu pomohla, on sa jednoducho bez pomocí (dufalaku,cipky) sám nevykaka. Mám z toho strach. Mali ste to niektoré s detičkami? Ako ich to potom prešlo?
My sme objednaní na gastro ale až vo februári
Inak dodržiavam všetko čo sa ma pri zápche, ma dostatok tekutín, pohybu ani nevravim, cvicim s ním drepy, chodí ako kačička, skáče ako žabka a takto formou hry cvičíme. neje ryzu, banán, sladkosti papa ale len jedno lizatko za den/želé cukriky, papa omáčkovite stravy, občas zje ovsenu kasu, pije acidko a proste nič nezabera. Viem že je na to výborný slivkovy/hruskovy kompot ale to bohužiaľ doňho nedostanem ani nasilu a takisto z ovocia mi zje len jablko bez šupky

deti95060810
10. jan 2021

Duphalac ste neskúšali? Je na predpis.

maciatkolulu
10. jan 2021

Nikto ti nespomínal movicol? Ja dávam malému taky "lektvar" 😉dám sušené slivky a ovsené vločky a pekne po varím, nechám odstáť a urobím ovocný čaj a pekne vypije a ani netuší co, slivkový džús z dm, tiež moc nechce, ale už vie, že je to dobre