Zápcha u dvojmesačného dieťatka

zuzkababy
10. dec 2013

neviete mi poradit prosim,maly mi ma asi zapchu nekakal cca5 dni.dr.mi dnes predlisala glycerinovy cipok dala som 1/2 a zatial nic.alebo to trva dlhsie neviete?kazala mi aj harmancekovy caj,ale uz mi ho nechce maly pit ☹ .poradte prosim

melalex
10. dec 2013

A je nervozny a plače?ma vetry?...moja dcerka do polroka kakala raz za týžden,raz sa stalo že sa vykakala po 10 dnoch ale bola kludna a doktorka mi povedala že niektore deti su proste take...mala vetry každý den ale nekakala...potom ako som začala prikrmovat kaka každý den 🙂

luba28
10. dec 2013

@zuzkababy feniklovy cajik s rascou mu daj s troskou medu,....malo by to povolit s tym cipkom,...a nema ho v plienke,nevy tlacil ho vonku??,,

sabaka
10. dec 2013

A kojis este? Ak ano, tak potom nie je dovod na znepokojenie. Kojene babätka mozu mat stolicu niekolkokrat za den alebo aj raz za tyzden ci desat dni. Oboje je v poriadku.

zuzkababy
autor
10. dec 2013

@melalex vetry nastastie ma.a nevyzera ze by ho bolelo brusko

zuzkababy
autor
10. dec 2013

@luba28 neviem,uvidim ked budem prebalovat.teraz spinka tak ho nechcem budit

zuzkababy
autor
10. dec 2013

@sabaka ano len kojim.zo zaciatku to tak aj bolo ze kakal aj 3x za den.

kadri
10. dec 2013

@zuzkababy materske mlieko je stravitelne bezo zvysku, stolica nemusi byt kazdy den ako pri um, moj syn tiez kakal iba obcasne. ak je maly spokojny, vetry odchadzaju, nedavaj mu ziadne caje, med, ani cipok. cudujem sa, ze pediatricka nema info, ze plne dojcene dieta moze mat stolicu zriedka 😒 pozri napr. tu

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?...

luba28
10. dec 2013

@zuzkababy pri kojenych detickach je to tak,neboj sa,asi som sa mala hned opytat,......

melalex
10. dec 2013

no tak potom je to v poriadku a možete byt pokojna....ak je on spokojný budte aj vy a netrápte sa tým....ak sa nevykaka do 10 dni tak kontaktujte doktorku

devedko
10. dec 2013

nic sa neboj a nestresuj sa pokial je kludny a vidis ze nema ziadne problemy, mne nekakal 11dni, tiez plne kojeny, sli sme k dr., povedala ze je vsetko o.k., ze to mliecko ktore vypije vsetko stravi, bez zvysku, ide mu to ako sa hovori "vsetko na uzitok ", potom sa bez problemov vykakal sam, nic som mu nedala, zo zaciatku ked mal vela predneho mliecka tiez kakaval castejsie, viem ze su aj ovela vacsie rekordy 😉 ,

zuzkababy
autor
10. dec 2013

@devedko dakujem velmi pekne.velmi si ma ukludnila.dakujem

devedko
11. dec 2013

@zuzkababy potom daj vediet ako to dopadlo, to bude mozno"blato na hristi"... 😀

briketa
11. dec 2013

@zuzkababy ak je spokojny aj ked nekaka a kojis, je fajn.
urcite mu nesmies dat med, ani trosku. do roka nie. med sa povazuje za toxicky u novorodencov. koli botulinizmu a alergiam. v krajnom pripade moze byt smrtelny.

zuzkababy
autor
11. dec 2013

@devedko dnes do rana pokakany.a cipok vytlacil aj tak.,takze sa sam od seba vykakal.super 🙂

devedko
11. dec 2013

@zuzkababy vidis aky chlapiso sikovny je to...., len tak dalej, prajem vsetko dobre! 😉

zuzkababy
autor
11. dec 2013

@devedko dakujem,dakujem ,dakujem