Zápcha u 2-mesačného bábätka

janulik20
8. máj 2023

Dobry deň, chcem sa opýtať:
Malý ma tento mesiac dva mesiace, dávala som mu nutrilon 1 no začalo ho zapekať tak som prešla na Babylove 1 no z toho ho este viac zapeklo ma zelene a tvrde veľké Bobky, plače, puči sa, bola som v poradni s malým mi povedala že je to normálne bábätka aj 2 týždne nekakaju, vytrápiť poplakať a nechat tak že on sa sám vykaka lenže pred 3 dňami sa vykakal nasilu a išiel mu aj sliz z dupky s krvou. Jeho doktorka si zobrala dovolenku, od 9 do 12 a 11.5 mam ist s nim ku doktorke do poradni, volala som tam a povedala ze sa to bude riešiť keď prídem s malým do poradne lenže ona si zobrala dovolenku ako keby to urobila naschvál mi to pride.. Čítala som že najlepší sunar na zapchu a koliku je Sunar Ar comfort alebo Nutrilon 1 Comfort and Colics môžem mu zmeniť bez povolenia doktorky? Keďže je tam napísané zo súhlasom a pod dohľadom lekára?.. Ďakujem nechcem ho už trápiť.. 😏😏

taktotedanie
8. máj 2023

Zarabaj um do kamilkoveho caju
Napr ak robis zo 120ml vody zarob 60ml vody a 60ml kamilkoveho caju alebo rovno plnych 120kamilkoveho caju
Cim viac menis mlieka tym je to horsie, dieta si na zmenu mlieka zvyka 2-3tyzdne
Chvalia si aj bebu sensitive, ar mlieka su brutal huste
Babylove nie je mlieko kontrolovane,do takeho by som nikdy nesla