Zápcha a kŕče

3kolka
13. nov 2014

Ahojte...už som zúfalá....sú vám tieto príznaky nejaké povedomé???ak hej,čo vám bolo???my už nevieme kam sa pohnúť a úprimne povedané lekárka je z nás už hotová...
1deň krče
2-6deň zápcha,vracanie,krče
7deň- zápcha,krče 8deň-kakanie,krče
9deň-kakanie,krče
10deň-kakanie,krče na ústupe,vyrážky na dolných končatinách,mierny opuch na lavej dlani a mierne zmodranie členkov,bolesť celková nožičiek nechodí nedokáže urobiť ani krok
11deň-zápcha,vrátili sa krče,vyrážky na ústupe,opuch na dlani zostáva
12deň-zápcha,krče, 13deň-zápcha,krče
14deň-zápcha,krče,opäť vyrážky na dolných končatinách
15deň-krče,vykakanie sa po čípku
16deň-vykakanie sa po čípku,bolesť v oblasti obličiek mierny aj opuch,vyrážka na nohe asi ako 0,50 cent stred akoby podliaty krvou tmavočervený a ohraničené bledočervenou farbou
17deň-bolesť v oblasti obličiek aj mierny opuch,bolesť a mierny opuch pod očkom,vyrážka na nohe nezmenená,bolesť chodidiel zo spodu
18deň-krče,stolica riedka,vyrážkiy miznú
19deň?????
20deň-krče,stolica po čípku,vyrážky v sedacej časti
21-krče na ústupe,stolica tvrdá
22-krče na ústupe,nepapáme
23-krče večer,stolica tvrdá,nepapáme,vyrážky miznú

Stolicu ak má tak je strašne tmavá a lesklá(ako naolejovaná)
Sono OK,Krv OK,Moč OK,Ster z riťky OK,Chirurgia OK,Hematologia OK
Stále je unavená len leží,vôbec nemá svoju farbu
Krče sú také že buď ju to chytí na minútku alebo aj na 3hod...

jakelina
13. nov 2014

Nemá alergii na lepek??

evulienkaslx
13. nov 2014

kolko ma mesiacov? boli ste u gastroenterologa, neurologa?

3kolka
autor
13. nov 2014

Na gastro ideme o týždeň v piatok....o alergii zatial žiadnej nevieme a vyšetrenia toho typu nám ešte nerobili

3kolka
autor
13. nov 2014

@evulienkaslx má 4,5r

monacanka
13. nov 2014

vasa doktortka by vas mala poslat na gastroenterologiu mi sme taktiez mali podobne a zisitli jej intoleranciu laktozy mala ine mlieko vhodne na intoleranciu laktozy sice uz ma 1 rok papa uz vsetko takze od vtedy nebol problem

alami
13. nov 2014

podľa mňa je to alergia. U nás ťažké zápchy s bolesťami bruška boli z alergie na mlieko a výsyp po celom tele z alergie na sóju. Podobné ťažkosti bývajú aj pri lepku. Ak sa nepotvrdí žiadna alergia, môže to byť ešte HIT (histamínová intolerancia). Veľa šťastia. Najťažšie je stanoviť diagnózu, potom už bude lepšie.

kaprkapr
13. nov 2014

Ja som tieto priznaky mala dva roky uz ako 16 rocna a nakoniec mam celiakiu, iem ake je to peklo,takto zit,tak dufam,ze vam rychlo pomozu!!!drzim palce

greeny
13. nov 2014

@3kolka skuste vynechat uplne laktozu na par dni a keby nic tak potom zase lepok

maznacik007
13. nov 2014

preliecit na parazity ... pytaj si od lekarky vermox...

marlenka75
13. nov 2014

My sme mali niečo podobné, dcérke zistili alergiu na bielkovinu kravského mlieka, kazein, soju a histamínovú intoleranciu, treba ísť na gastroenterologiu a alergologiu.

3kolka
autor
13. nov 2014

@maznacik007 parazity nemáme,to nám už vyšetrovali

barbora59
14. nov 2014

to musi byt alergia

3kolka
autor
14. nov 2014

@kaprkapr @greeny @alami no robili sme si dnes domáci celiaktický test čo dostať kúpiť v lekárni a vyšiel pozitívny....tak už len počkať na to gastro čo zistia tam,či to potvrdia....ale pomoooooooc čo jej mám dávať jesť????

greeny
14. nov 2014

@3kolka navstiv nejaky bio obchod tam najdes vela bezlepkovych vyrobkov: piskoy, cestoviny, tycinky...

alami
14. nov 2014

@3kolka do vyšetrenia na gastre by si jej asi nemala dávať diétu, aby ti nevyšiel ovplyvnený výsledok, urýchlene sa objednaj a daj vyšetriť. No a potom je to o sledovaní lepku v potravinách, teda vylúčiť múku, ale aj lepok vo všetkých potravinách - od šunky cez kečup....lepok je všade možne. Neboj, ono zo začiatku je nábeh na diétu ťažký, ale keď sa zabehnete, bude dobre. Hlavne keď vidíš, ako sa vám polepší zdravotne.