Zapálené stehná po kúpaní synčeka

zuz_ka
28. júl 2022

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Syn je statnejšej postavy a vždy keď sa kúpe sa mu zapália stehná keď sa mu vraj trú o seba. Máme ísť na dovolenku k moru a bojí sa, že keď sa mu to tam spraví tak sa už nebude môcť kúpať lebo by ho to štípalo. Áno, som si vedomá, že by potreboval schudnúť.. ktosi my poradil pred každým kúpaním natrieť nejakým olejom alebo čím tie stehná neviem či to pomôže alebo je na to niečo ďakujem

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kabba
28. júl 2022

Treba kupit take plavky, ktore su dlhsie, idealne po kolena. Aby sa vyhlo treniu koze o kozu. Su take aj elasticke, ktore obopinaju stehna, alebo aj kupacie kratasy, tie sa ale vyhrnaju pri kupani. Ale natierat nicim nepomoze, to sa pri kupani vymyje.

jaskolka
28. júl 2022

Tak skôr pri chôdzi sa to stáva,tam pomôže aj krém, či púder, ale pri plávaní som ešte nepočula, že by, sa odierali stehna o seba. Veď mu kúp šortky na plávanie, tetaz už aj tak skoro všetci chlapi aj chalani také nosia (nie ako kedysi tie slipy plavky)
Nemá zmysel to natierať, veď voda to zmyje

zuzanka.zuzu
28. júl 2022

bude to ho bohovsky stipat v mori, cize kym pojdete treba preliecit (dlhsie kratasy) a potom kupit dlhsie plavky, ako dievca by to mal horsie, ako chalan zapadne, dnes su take plavky v mode

hlubik
28. júl 2022

@zuz_ka su take neoprenove overaliky

bebaa
28. júl 2022

Tiez nas problem 🙄
Kupila som plavky pre plavcov..elasticke..dufam ze pomozu.
Minuly rok pri mori, kazdy den dosuchane stehna, slana voda, katastrofa..

nwnw
29. júl 2022

@zuz_ka skus kupit dlhsie kratasove plavky a aj mimo to kratasy skor leginove alebo bezecke.

zuz_ka
autor
29. júl 2022

Až teraz kukam, mala som napísať zrejme aj vek a v názve syn nie synček.Syn má 15. Takže elastické by na seba nedal už aj tak sa hanbí za seba. Práveže sa mu to robí iba keď sa kúpe,dokonca minule v bazéne už po dvoch hodinách cítil že sa mu to začína robiť a štípat tak sa prestal kúpať

zuz_ka
autor
29. júl 2022

@nwnw keď nosí kraťasy sa mu to vôbec nespraví len fakt keď ma mokré plavky na sebe. Ideme zajtra kúpiť nejaké a dlhšie radšej tak snáď pomôže

domak2
29. júl 2022

@zuz_ka tak nech dá elasticke a na to tie co nosi

oliali
29. júl 2022

@zuz_ka moze dat elasticke a na to kratasove plavky aj normalne pod kratase si moze nieco obtiahnutiejsie dat co mu pojde na stehna aby sa nesuchali….

zuz_ka
autor
29. júl 2022

Ďakujem všetkým snáď to pomôže a už potom jedine bude sa musieť spamätať a čosi zo svojou postavou robiť

martinka13
29. júl 2022

Elastické a na ne klasické plavecké šortky. Druhá možnosť, vždy po okupani prezliecť do suchého. A nerobí sa to len obeznejšim. Môj manžel sa vždy pri mori prezlieka, lebo sa mu to robí zo slanej vody. Obezny nie je.

zojanka
29. júl 2022

@zuz_ka mozno by pomohlo natierat pred kupanim dakou vazelinou? Vyskusajte

moga
29. júl 2022

@zuz_ka
Treba kúpiť detský zápis Aviril baby, posypať to týmto práškom, aj večer pred spaním, pred kúpaním a po tom co vyjde z vody, keď už bude pokožka suchá, keďže je to prášok, tak môže zostať bledá pokožka, ale mali by to pomôcť, olejcek asi moc nie, lebo sa bude viacej potiť a tým padám ti bude ešte horšie...