Zapálená dierka v ušku

sofia1979
5. júl 2024

Ahojte dievčence už si fakt neviem rady. Už týždeň sa trápime, ako dcérke hnisa dierka v usku skúšali sme všetko dezinfekčné aj betadine a nič nezaberá furt jej to hnisa. Viete mi poradiť čo na to? Dr ma dovcu už fakt neviem. Skúšali sme všetko možné budem vďačná za každú radu. Ďakujem

rozculena
5. júl 2024

tea tree olej?

pribinak
5. júl 2024

@sofia1979 nausnicu má vybratú?

sofia1979
autor
5. júl 2024

@pribinak nie nemá bojím sa ze jej ju potom už nenasadim ci ju vybrať?

sofia1979
autor
5. júl 2024

@rozculena co to je?

pokemonkaa
5. júl 2024

potriet ophtalmo-framykoinovou mastou

trgypadl
5. júl 2024

@sofia1979 ahoj to ma nove?

janinah
5. júl 2024

Daj foto...náušnice vybrať a dierku dezinfikovat opakovane

rozculena
5. júl 2024

@sofia1979 jasne,že sa to nehojí,keď je tam náušnica

https://www.mojalekaren.sk/clanok/tea-tree-oil-...

minenkak
5. júl 2024

@sofia1979 soľ,vydrzinfikuje a vytiahne hnis,ale najlepšie bude vybrať a znova dať prepichnut,PREPICHNUT

viestta
5. júl 2024

Ak jej to hnisa, uz dezinfekcia nepomoze, potrebuje nieco co vylieci infekciu, Najcastejsie sa pouziva framykoin. Ak ma vasa lekarka dovolenku, ma zastupujucu, skus tam zavolat, nech ti vystavia eRecept, nemusis tam ani chodit

vevebono
5. júl 2024

Ja som kúpila v lekárni lieh, striekačkou som to preplachovala. Náušnicu som nevybrala. Treba to streknut, a pootocit náušnicu, aby sa ten lieh dostal všade. Za 4 dní to už bolo fajn, ale úplne super to mala asi po 2 týždňoch.
A super je aj ten framykoin, ale tam treba recept.

nssv2
5. júl 2024

@sofia1979 my sme mali pred dvoma tyzdnami zapalenu dierku, kazali nausnicu v ziadnom pripade netreba vyberat. Ja som vytlacila hnis- treba poriadne az kym nejde cista krvička, potom betadin a potom tri krat do dna som vydendzifikovala s alkoholom, pohybat nausnickou aby to zatieklo a dat betadin 🙂 do 3 dni uplne zdrave krasne usko

sofia1979
autor
5. júl 2024

@trgypadl nie práve, že z ničoho nič