Zápal uška u 8,5-mesačného chlapca

30. dec 2023

Ahojte sme po zapale priedusiek pusteny z nemocnice a zacalo to tuto noc, uz vcera chytal usko ale noc bola revy, vresky az kym mi to nedoplo, po nurofene zaspinkal.
Dnes uz aj teplota 38, ide hore. Niekedy vraj prepichuju, bo sa to z dutin prenesie na usko. Pri tomto sa uz ale nehospitalizuje?
Ake su Vase skusenosti.

andreakotesova
30. dec 2023

Chod s nim na pohotovosť, nech predpisu lieky. Mojim deťom na pohotovosti prepichovali bubienky (potom nastala u nich ulava), no hospitalizovaní neboli. Ale to nemusí byť tvoj prípad a odídete len s antibiotickymi kvapkami.

maris5
30. dec 2023

Pohotovost, u nas nikdy neprepichovali. Rev na celu bytovku, dali len kvapky a ATB lieky.

andreakotesova
30. dec 2023

@maris5 mojim deťom prepichovali raz (40-tky teploty, veľa tekutiny v usiach) a ďalších 10x nie 😅 So zápalmi stredného ucha sme si veru užili....

autor
30. dec 2023

@andreakotesova verim, ze ano ved nas len predvcerom prepustili domov 😔

autor
30. dec 2023

@andreakotesova kokso a z coho sa to tvori? co som urobila zle?

nelca0510
30. dec 2023

Okamžite pohotovosť. Proste sopel stiekol tak nemal

andreakotesova
30. dec 2023

Opuchnuta eustachova trubica.

autor
30. dec 2023

@andreakotesova tak tak, uz 3h cakania na detskom a teraz neviem kolko o5 na ORL 😔 su tu aj dospelí tak uvidime 🙈

janinah
30. dec 2023

V takých prípadoch rovno ORL pohotovosť.

maris5
30. dec 2023

@andreakotesova nam ani raz neprepichovali, ale nespravna liecba resp. neuplna liecba, poskodila synovi sluch o par %.

andreakotesova
30. dec 2023

@maris5 aj dcéra skoro ohluchla, žiaľ. Po vybere mandlí a následnej dlhej liečbe začala znova počuť.

autor
30. dec 2023

@janinah u nas sa musi najskor detska ale dostali sme dvoje ATB

autor
30. dec 2023

@maris5 ty kokso, to mi je luto, to je hrozne

autor
30. dec 2023

@andreakotesova esteze tak ❤️ clovek aby aj lekarov kontroloval 🤦‍♀️