Zápal obličiek u trojročnej

dollynkaa
27. feb 2018

Baby sme 5den na infuziach v nemocnici davaju malej antibiotika. Zistili po tyzdni teplot ze ma zapal oblieciek. Prekonali ste to niektora? Nezvladam to tu lebo mala je nonstop napojena nemozne ist nikam z izby su zakazane navstevy kvoli chripke nikto nemoze dojst. Ja nikam nemozem lebo samu ju nenecham a to nehovorim ze som dost silny fajciar😯porazi ma uz v tejto "komore". Ako dlho ste s tymto boli v nemocnici?

linda8877
27. feb 2018

Ahoj my sme to isté absolvovali pred mesiacom.Moja malá mala vtedy 11 mesiacov.Je to na nervy ale noboj určite vás skoro pustia.Nas pustili po piatich dňoch poprosila som dr že už by sme chceli ísť domov spravili kontrolné crp ktoré kleslo zo 147 na 39 po piatich dňoch tak povedala že môžme ísť ešte sme dostali ATB na dva týždne a potom kontrola na nefrologii.Zatial sme ok tak uvidíme lebo do nemocky sa mi teda veru už nechce ísť.Tak držím palce

kikus48
27. feb 2018

Zapal obliciek treba zacat liecit najlepsie do 24 hodin. Venozne atb idu minimalne 5 dni - presnejsie dovtedy kym dieta teplotuje a moc nie je sterilny teda zacnu klesat aj zapalove parametre. Potom moze ist dieta na tabletky a domov.

dollynkaa
autor
28. feb 2018

No zajtra jej po 7dnoch vyberaju kanylu a to je zajtra posledna davka siedma. Potom teda normalne bude dostzvat. Ale dufam ze vysledky uz budu dobre bo vraj musi aj to crp klesnut. Mna porazi ak nas nepustia domov

dollynkaa
autor
28. feb 2018

@kikus48 kikus inak dnes spominala ze moc je sterilny ale zajtra budu brat krv a kultivaciu a crp. To uz by mohlo byt ok ked moc uz je sterilny ci

kikus48
28. feb 2018

@dollynkaa ak nema uz teplotu pri sterilnom moci crp urcite klesne

dollynkaa
autor
28. feb 2018

@kikus48 no len dnes dostala nadchh abo co sopel kasel tak asi to crp i tak bude kvoli tomuto vyssie. No uvidime

kikus48
28. feb 2018

@dollynkaa sopel je viroze takze nemusi