Zapáchujúca stolica novorodenca

katarina49
17. júl 2012

Ahojte chcem sa opytat ci nemate niektora skusenosti so zapchajucov stolicou novorodenca a tiez pachnuce prdiky,malu kojim aj prikrmujem UM a doteraz bolo vsetko v poriadku len posledne 3 dni poriadne nekaka len sa puci a ked trochu vykaa tak zapacha a je hustejsia,,,,,dakujem

strapco13
19. júl 2012

@katarina49 jednak UM moze zapekat, skiontrolovala by som dojcenie, ci sa neda upravit a zlepsit aby si nemusela dokrmovat...cize ak mas zaujem cisto dojcit skontaktuj sa osobne s laktacnou poradkynou www.mamila.sk
to ze stolica tak zapacha.."stala dlhsie v crievkach"..ci papa dostatocne, kolko cika, prospieva?

katarina49
autor
20. júl 2012

@strapco dakujem za info,cika stale aj rastie pekne ,vcera sa vykakala s pomocou teplomera ,iba tlci stale dviha nozky vyprdka sa len stolica nejde nejako von bez pomoci

katarina49
autor
20. júl 2012

@strapco13 dakujem za info,cika stale aj rastie pekne ,vcera sa vykakala s pomocou teplomera ,iba tlci stale dviha nozky vyprdka sa len stolica nejde nejako von bez pomoci

strapco13
20. júl 2012

@katarina49 viac dojcit..materske mliecko je take nezne prehanadlo, umele skor zapeka
nemenila si UM?

katarina49
autor
21. júl 2012

@strapco13 nie nemenila,bolo vsetko v poriadku,len teraz posledne 2 tyzdne sa to zmenilo a kakame menej,a niesu nejake kvapky co sa napravi stolica ?

strapco13
21. júl 2012

@katarina49 jednak vac dojcit a potom mozes probiotika nejake

bambulka7
2. feb 2013

prosim o radu. tiez mame problem so zapachajucou stolicou, sem-tam aj prdiky zapachaju.
mala je vsak plne dojcena a trva to uz viac ako 2tt. Stolica ma horcicovu farbu, je trosku napenena a kyslo zapacha. Dietatko kaka raz za 2-3 dni a nema vobec ziadne problemy ani s kakanim, prdkanim....je spokojna, usmieva sa, hra sa, dobre papa a krasne pribera. Davam uz vyse tyzdna probiotika BIOGAIA a teraz, od ukonceneho 6m, davam uz 2 dni mrkvicku a stolica sa nijako nezmenila. Mam to riesit? bojim sa aby jej nieco nekvasilo v brusku. Pocula som o zlom traveni cukru prejavujucom sa kyslou stolicou...myslite ze moze byt na vine moje castejsie pojedanie sladkeho? I ked sladke jem uz od 3m dietatka a nejem ho o nic viac ani teraz. Tiez je mozne ze idu zubky. No neviem uz co by mohlo byt na vine. Dakujem za radu, pekny den 🙂