Zapáchajúce vetry pri užívaní Probio-fix.

mica535
4. mar 2020

Ahojte ,zacala som dcere 4 roky davat probiotika probio-fix . Zacala strasne prdiet a smrdiet je to normalne? Dakujem.

majamat
4. mar 2020

a kolko tbl za den? toto mozu robit probiotika.

mica535
autor
4. mar 2020

@majamat 1 tabletku za den na 1 mesiac

majamat
4. mar 2020

@mica535 no to nie je vela tak neviem. mozo skusit ine probiotika. kazdy znas ma svoju "osobnu" muikrobiotu a s tym, ako sme vybaveni nemusia tie probiotika teoreticky sediet.

mica535
autor
4. mar 2020

@majamat dakujem

kittykat22
4. mar 2020

@mica535 nie je to v poriadku. Novy probiofix je ale problemovy. Ja mam zazivacie problemy a brala som probiofix 8 rokov. Potom prisiel "novy obal" a s nim aj nove tablety. Namiesto pomoci mi bolo este viac zle. Nieco zmenili a uz niesu take super ako boli. Syn vtedy 5 zacal po jeho uziti tiez mat problemy, ktore dovtedy nemal. Ak potrebujes probiotikum pre dieta tak je super biogaia na dlhsie uzivanie. A na narazove je hylak.

mica535
autor
4. mar 2020

@kittykat22 Dakujem , hylak sme dlho uzivali . Zajtra racej zavolam dr. A inac citala som zlozenie a skoro som odpadla kolko 💩sraciek tam je a este aj glutaman sodny 🤮😖 . Myslim ,ze tie zazivacie problemy budu koli tomu. Ja som to kupila bo nam to dr.odporucila mala ma problem s bruskom a bolo jej zistene sibo

alenamihal
5. mar 2020

niektore probiotika robia viac skody !!! moze boliet aj brucho s nich atd (vlastna skusenost a potrdene aj lekarmi v zahranici) ...ja by som vymenila za ine ..

alenamihal
5. mar 2020

Lactoflor bioplus su topka!!

maminatimka
5. mar 2020

skus arco defenses, ten je naozaj dobrý..

maminatimka
5. mar 2020

inač ja deťom davam vždy pred dovolenkou a počas nej ten probiofix, zataiľ bol dobrý, ale aj z tych je veľa , ja kupujem iba tuto

maminatimka
5. mar 2020

.

mica535
autor
5. mar 2020

@maminatimka praveze sme tieto mali

mica535
autor
5. mar 2020

@alenamihal tak racej nebudem davat nic ach

maminatimka
5. mar 2020

@mica535 aj moja ked mala 4 roky tieto brala počas dovolenky nebol problem, ale ten arco defenses je tiež dobry to nam davala alergo/imunologička synovi na imunitu a nema sa to brať každy den ako toto..

maminatimka
5. mar 2020

@mica535 čiže 5 dní za sebou v jednom mesiace,ale 3 mesiace treba brať, čiže 3 balenia potrebuješ