Zápach z nošteka u 12-mesačného syna.

kelisovakarinka
14. mar 2020

Ahojte ,idem si k Vám po radu skôr ako to budem riešiť telefonicky s lekárkou ..

Synček má 12 mesiacov , dieťa bolo plne dojčené do 9m
asi 2x som zachytila jemný zápach nevedela som odkiaľ to cítim či s plienky s úst alebo s nosa ,neriešila som to prestalo to.

Dnes večer pred spaním dostal UM ako kazdy deň ,no zápach som cítila intezivnejsie,okupkany čistý plienka prázdna ,Keď cucal prikláňala som sa k nemu a zistila som,že zápach ide s nosteka... nebolo to prijemne..

Má niektorá skusenost ?
Vopred Ďakujem za Radu

kladina
15. mar 2020

@kelisovakarinka podla mna su dve moznosti. Niekde zahnisane lozisko alebo si babo nieco natlacilo do nosteka. Moj brat si natlacil do nosa noviny a tie mu po case zahnili. Az tak to mama zistila. Na ORL mu to vybrali.

denullllka
15. mar 2020

@kelisovakarinka môže mať zápal, aj ja som to mala.. cítila som zápach z jednej nosnej dierky, bola som u doktora, strčil mi akúsi kameru do nosa až pri čelo ( hrozne nepríjemne) a spravil mi stery, zistil že mám silný zápal, dal mi antibiotiká a bolo všetko ok..

kelisovakarinka
autor
16. mar 2020

@denullllka ďakujem krásne noo uvidíme ako dopadneme dnes

denullllka
16. mar 2020

@kelisovakarinka držím palce 🙂 dajte vedieť ako ste dopadli

kelisovakarinka
autor
16. mar 2020

@denullllka Ďakujeme 🙂
Tak Pediatrička Nám odporučila kazdy deň precestovať noštek odsávaním a zavlhcovanie Morskou Soľou 🙂 ... Vravela že môže nejaký bordel v nošteku stať na stenách ...

Uvidíme

kelisovakarinka
autor
16. mar 2020

@kelisovakarinka Štvrtok mám volať